• BIST 99.835
  • Altın 238,572
  • Dolar 5,6309
  • Euro 6,3638
  • Bolu -3 °C
  • İstanbul 6 °C
  • Ankara -2 °C

1.Ligde üç haftalık program belli oldu

1.Ligde üç haftalık program belli oldu
Spor Toto 1.Ligde üç haftalık program belli oldu. Temsilcimiz Boluspor’un 2.haftada oynayacağı Tetiş Yapı Elazığspor maçı 17 Ağustos Cuma günü saat 17:00’de oynanacak.

Spor Toto 1.Ligin 2,3 ve 4’üncü hafta programları açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre Boluspor’un Tetiş Yapı Elazığspor maçı 17 Ağustos Cuma, Ümraniyespor maçı 24 Ağustos Cuma, Afjet Afyonspor karşılaşması ise 2 Eylül Pazar günü oynanacak.

Spor Toto 1. Lig'de 2, 3 ve 4. hafta programları açıklandı.

2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

17 Ağustos Cuma:

17.00 Ümraniyespor-Adanaspor (Ümraniye Belediyesi)

19.15 Tetiş Yapı Elazığspor-Boluspor (Elazığ Atatürk)

18 Ağustos Cumartesi:

16.30 Hatayspor-Kardemir Karabükspor (Antakya Atatürk)

19.15 Osmanlıspor-Giresunspor (Osmanlı)

21.45 Altınordu-Gençlerbirliği (Bornova)

19 Ağustos Pazar:

19.15 Afjet Afyonspor-Altay (Zafer)

21.45 Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor (Gaziantep)

21.45 Eskişehirspor-Balıkesirspor Baltok (Stat açıklanmadı)

20 Ağustos Pazartesi:

21.45 Adana Demirspor-Denizlispor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

3. HAFTA MAÇ PROGRAMI

24 Ağustos Cuma:

19.15 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

25 Ağustos Cumartesi:

19.15 İstanbulspor-Altay (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.15 Giresunspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Giresun Atatürk)

21.45 Denizlispor-Hatayspor (Denizli Atatürk)

21.45 Gazişehir Gaziantep-Adana Demirspor (Gaziantep)

26 Ağustos Pazar:

19.15 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Osmanlı)

21.45 Balıkesirspor Baltok-Osmanlıspor (Spor Toto Akhisar)

21.45 Adanaspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

27 Ağustos Pazartesi:

19.15 Kardemir Karabükspor-Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

4. HAFTA MAÇ PROGRAMI

31 Ağustos Cuma:

21.45 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Ümraniyespor-Giresunspor (Ümraniye Belediyesi)

19.15 Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor (Stat açıklanmadı)

21.45 Tetiş Yapı Elazığspor-Balıkesirspor Baltok (Elazığ Atatürk)

21.45 Altay-Adanaspor (İzmir Atatürk)

2 Eylül Pazar:

16.30 Hatayspor-Gazişehir Gaziantep (Antakya Atatürk)

19.15 Afjet Afyonspor-Boluspor (Zafer)

21.45 Altınordu-Denizlispor (Bornova)

21.45 Adana Demirspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Şampiyonu Karşıladılar24 Mart 2019 Pazar 00:19
  • Belediyespor Yarı Finalde22 Mart 2019 Cuma 13:41
  • Deplasmanda hedef galibiyet22 Mart 2019 Cuma 13:40
  • Akademide rakip Ankaragücü22 Mart 2019 Cuma 13:39
  • Sultanlar zorlu maça çıkıyor22 Mart 2019 Cuma 13:39
  • Tek hedef Süper Lig22 Mart 2019 Cuma 13:38
  • 2.Yarıda 9 Maçta 10 Puan22 Mart 2019 Cuma 09:42
  • Sağlıkçılar Sporda Yarışıyor21 Mart 2019 Perşembe 13:37
  • Yüzmede derece geldi21 Mart 2019 Perşembe 13:37
  • Günün Spor Olayları21 Mart 2019 Perşembe 13:36
  • Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 215 05 52 | Haber Yazılımı: CM Bilişim