• BIST 95.953
  • Altın 239,730
  • Dolar 5,8636
  • Euro 6,5722
  • Bolu 6 °C
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 6 °C

5 Haftalık Program Açıklandı

5 Haftalık Program Açıklandı
Spor Toto 1. Ligde 5 haftalık programı belli oldu. TFF'den yapılan açıklamaya göre Boluspor Gençlerbirliği ile Ankara'da 2 Nisan saat 19.00'da Eryaman stadyumunda karşılaşacak.

İşte ligde ekibimizin 27, 28, 29, 30 ve 31'inci hafta maçlarının programı;

27.HAFTA

2 NİSAN SALI

16.00: Kardemir Karabükspor – Adanaspor A.Ş.

16.00: Altınordu A.Ş – Osmanlıspor F.K.

19.00: İstanbulspor A.Ş – Eskişehirspor

19.00: Gençlerbirliği-Boluspor

3 NİSAN ÇARŞAMBA

16.00: Gazişehir Gaziantep F.K – Afjet Afyonspor

16.00: Hatayspor – Birevim Elazığspor

16.00: Balıkesirspor Baltok – Giresunspor

19.00: Abalı Denizlispor – Altay

11 NİSAN PERŞEMBE

19.00: Adana Demirspor – Ümraniyespor

28.HAFTA

6 NİSAN CUMARTESİ

14.00: Boluspor –Kardemir Karabükspor

19.30: Balıkesirspor Baltok – İstanbulspor A.Ş.

19.30: Osmanlıspor FK – Eskişehirspor

7 NİSAN PAZAR

14.00:Ümraniyespor – Hatayspor

16.30: Giresunspor –  Gençlerbirliği

16.30: Afjet Afyonspor – Adana Demirspor

19.30: Adanaspor A.Ş – Abalı Denizlispor

8 NİSAN PAZARTESİ

19.00: Birevim Elazığspor – Altınordu A.Ş.

19.00: Altay – Gazişehir Gaziantep F. K.

 

29.HAFTA

12 NİSAN CUMA

19.00 İstanbulspor A.Ş. – Osmanlıspor F. K.

13 Nisan Cumartesi

14.00: Hatayspor – Afjet Afyonspor

19.30: Eskişehirspor  – Birevim Elazığspor

19.30: Abalı Denizlispor-Boluspor

14 NİSAN PAZAR

14.00: Kardemir Karabükspor – Giresunspor

16.30 Gençlerbirliği – Balıkesirspor Baltok

19.30: Gazişehir Gaziantep F.K.       -Adanaspor A.Ş.

15 NİSAN PAZAR

19.00: Altınordu A.Ş.-Ümraniyespor

19.00: Adana Demirspor-Altay

30.HAFTA

19 NİSAN CUMA

19.00: Birevim Elazığspor-Osmanlıspor F.L K.

20 NİSAN CUMARTESİ

14.00: Giresunspor-Abalı Denizlispor

14.00: Ümraniyespor-Eskişehirspor

19.30: Gençlerbirliği-İstanbulspor

21 NİSAN PAZAR

14.00: Boluspor-Gazişehir GFK

16.30: Altay-Hatayspor

16.30: Afjet Afyonspor         -Altınordu A.Ş.

19.30: Adanaspor A.Ş.-Adana demirspor

22 NİSAN PAZARTESİ

19.00: Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor

31.HAFTA

27 NİSAN CUMARTESİ

14.00: Gazişehir Gaziantep F. K.-Giresunspor

14.00: Hatayspor-Adanaspor A.Ş.

19.30: Altınordu A.Ş.-Altay

28 NİSAN PAZAR

14.00: İstanbulspor A.Ş.        -Birevim Elazığspor

16.30: Adana Demirspor-Boluspor

16.30: Osmanlıspor F. K – Ümraniyespor

19.30: Abalı Denizlispor-Balıkesirspor Baltok

29 NİSAN PAZARTESİ

19.00: Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği

19.00: Eskişehirspor-Afjet Afyonspor

 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • BELEDİYESPOR’DAN 23 NİSAN’A ÖZEL TURNUVA23 Nisan 2019 Salı 12:05
  • Alt Liglerde Neler Yaşandı?23 Nisan 2019 Salı 12:04
  • Liderliği geri aldılar23 Nisan 2019 Salı 12:00
  • Play-off tarihleri belli oldu23 Nisan 2019 Salı 12:00
  • Boş Tribünlere Oynuyorlar23 Nisan 2019 Salı 11:58
  • Başkanın Keyfi Yerinde23 Nisan 2019 Salı 07:56
  • “Geç Kalmış Değiliz”22 Nisan 2019 Pazartesi 13:08
  • Pota Beyi 3-0’la Elendi22 Nisan 2019 Pazartesi 13:07
  • “Buradan Farklı Dönebilirdik”22 Nisan 2019 Pazartesi 13:04
  • Karate’de analig’i 5. tamamladık22 Nisan 2019 Pazartesi 13:00
  • Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 215 05 52 | Haber Yazılımı: CM Bilişim