• BIST 99.835
  • Altın 245,309
  • Dolar 5,7445
  • Euro 6,4830
  • Bolu 3 °C
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 6 °C

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1.Lig’de heyecan 4.hafta maçlarıyla devam ederken, TFF 2.Lig ve TFF 3.Ligde ise 2018-2019 sezonunun ilk hafta müsabakaları oynanacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 4. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'de ise 2018-2019 sezonu ilk hafta müsabakalarıyla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

21.45 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni Malatya)

1 Eylül Cumartesi:

19.15 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker)

19.15 Akhisarspor-Demir Grup Sivasspor (Spor Toto Akhisar)

21.45 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park)

21.45 Aytemiz Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları)

2 Eylül Pazar:

19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Medipol Başakşehir (Erzurum Kazım Karabekir)

19.15 Kasımpaşa-MKE Ankaragücü (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.45 Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya)

21.45 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Büyükşehir Belediye)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.15 Afjet Afyonspor-Boluspor (Zafer)

21.45 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Ümraniyespor-Giresunspor (Ümraniye Belediye)

19.15 Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor (Yeni Eskişehir)

19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Balıkesirspor Baltok (Elazığ Atatürk)

21.45 Altay-Adanaspor (İzmir Atatürk)

2 Eylül Pazar:

16.30 Hatayspor-Gazişehir Gaziantep (Antakya Atatürk)

21.45 Adana Demirspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

21.45 Altınordu-Denizlispor (Bornova)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

2 Eylül Pazar:

16.30 Konya Anadolu Selçukspor-Tuzlaspor (Stadı henüz açıklanmadı)

16.30 Etimesgut Belediyespor-Kırklarelispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

17.00 Fatih Karagümrük-Menemen Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

17.00 Bandırmaspor-Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Pendikspor-Sivas Belediyespor (Pendik)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

17.00 Darıca Gençlerbirliği-Tokatspor (Darıca İlçe)

20.00 Tarsus İdmanyurdu-BUGSAŞ Spor (Tarsus İlçe)

20.00 Şanlıurfaspor-Fethiyespor (Şanlıurfa GAP)

Beyaz Grup

1 Eylül Cumartesi:

16.30 Hacettepe-UTAŞ Uşakspor (OSTİM)

16.30 Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)

2 Eylül Pazar:

16.00 Gaziantepspor-Ankara Demirspor (Gaziantep)

16.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde 5 Şubat)

16.30 Kastamonuspor 1966-Sancaktepe Belediyespor (Gazi)

17.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

17.00 Sarıyer-Manisaspor (Yusuf Ziya Öniş)

17.00 Bayrampaşa-Gümüşhanespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

20.00 Samsunspor-Amed Sportif Faaliyetler (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 3. Lig

1. Grup

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Şile Yıldızspor-Gebzespor (Stadı henüz açıklanmadı)

17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tire 1922 (Stadı henüz açıklanmadı)

17.00 Körfezspor-Artvin Hopaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

2 Eylül Pazar:

16.00 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

16.00 Hekimoğlu Trabzon-Silivrispor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.00 Batman Petrolspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Yomraspor-Nevşehir Belediyespor (Yomra İlçe)

16.30 Erbaaspor-Ergene Velimeşespor (Erbaa İlçe)

2. Grup

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Altındağ Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

17.00 Bergama Belediyespor-Kızılcabölükspor (Bergama 14 Eylül)

2 Eylül Pazar:

16.00 Pazarspor-Osmaniyespor (Hopa İlçe)

16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Van Atatürk)

16.00 Adıyaman 1954-Erokspor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Elaziz Belediyespor-Kemerspor 2003 (Elazığ Atatürk)

16.00 Yeni Orduspor-Kırşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

16.30 Düzcespor-Ofspor (Düzce 18 Temmuz)

17.00 Sultanbeyli Belediyespor-Alibeyköyspor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Bağcılarspor-Turgutluspor (Esenler)

20.00 Kocaelispor-Fatsa Belediyespor (Kocaeli)

2 Eylül Pazar:

16.00 Bayburt İl Özel İdare-1461 Trabzon (Bayburt Genç Osman)

16.00 Diyarbekirspor-Gölcükspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

16.00 Cizrespor-Payasspor (Cizre İlçe)

16.30 Çorum Belediyespor-Muğlaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

17.00 Karacabey Belediyespor-Ankara Adliyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

17.00 Serik Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Serik İsmail Oğan)

20.00 Bucaspor-Anagold 24Erzincanspor (Yeni Buca)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sağlıkçılar Sporda Yarışıyor21 Mart 2019 Perşembe 13:37
  • Yüzmede derece geldi21 Mart 2019 Perşembe 13:37
  • Günün Spor Olayları21 Mart 2019 Perşembe 13:36
  • Bölge Şampiyonası Başladı21 Mart 2019 Perşembe 13:36
  • Geçen yılki gol sayısını yakaladı21 Mart 2019 Perşembe 13:35
  • Mudurnu Abant Spor tur atladı…21 Mart 2019 Perşembe 13:35
  • 5 Haftalık Program Açıklandı21 Mart 2019 Perşembe 13:04
  • BAİBÜ Türkiye 2.si.20 Mart 2019 Çarşamba 13:51
  • Tekrar başkanlığa aday20 Mart 2019 Çarşamba 13:50
  • Mesai bugün başlıyor20 Mart 2019 Çarşamba 13:47
  • Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 215 05 52 | Haber Yazılımı: CM Bilişim