Bugün:

 

ALAADDİN YILMAZ YILIN BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ


Facebook'ta Paylaş
Bolu Gündem Gazetesi: ALAADDİN YILMAZ YILIN BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ (Bolu haber, gazete)

   (06 Aralık 2012)       

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Buhara Dergisi tarafından 'Yılın Belediye Başkanı' seçildi. Siyaset, Sanat ve İş Dünyası'ndan birçok ismin katıldığı Buhara 3. Medya Ödülleri Töreni'nde, Başkan Yılmaz yılın Belediye Başkanı ödülünü yılın kadın milletvekili seçilen AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca'dan aldı.

 Törende bir ikinci ödül de Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu'na verildi. 'Yılın Sosyal Belediyecilik' ödülüne layık görülen Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ödülünü Buhara Dergisi Yazı İşleri Müdürü Burçin Öztürk'ten aldı.

“Bolu'ya hizmetkarlık konusunda kusur etmedik”
Bolu Belediyesi, Ankara Aktif Metropolitan Otel'de gerçekleştirilen Buhara 3. Medya Ödülleri Töreni'nde iki ödül birden aldı. Ödül törenine katılan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz 'Yılın Belediye Başkanı' ödülüne, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu da 'Yılın Sosyal Belediyecilik' ödülüne layık görüldü. Ödülünü sahnede 'Yılın Kadın Milletvekili' seçilen AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca'dan alan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, yaptığı konuşmasında şöyle konuştu; “Belediye Başkanlığı halka hizmet etmek onların hizmetkârı olmaktır. Bizde bu konuda kusursuz bir şekilde Bolu'ya ve Bolululara hizmet etme yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Bolu coğrafi olarak yeryüzünün en güzel yerlerinden birisi ve böylesine güzel bir yerde Allah nasip etti, bende belediye başkanı oldum. Göreve ilk başladığımız zamanlarda şehir böylesine güzel bir doğayla hiç uyumlu değildi. Şehri de doğasıyla uyumlu ve güzel bir hale getirme görevini de Allah'ın bize verdiğini düşündük ve bu yolda çalışmalarımıza başladık. Bugüne kadar halkımıza ve Bolu'ya hizmetkarlık konusunda kusur etmedik ve bu konuda bütün gayretimizi gösterdik. Bundan sonra da bu görevimiz daha da artarak devam edecek ve halkımıza daha iyi hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız. Bugün burada böylesine güzel bir organizasyon gerçekleştiren ve 'Yılın Belediye Başkanı' ödülüne beni layık gören, Buhara Dergisi'nin bütün çalışanlarına ve organizasyonda emeği olanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

“Aile içinde şiddet gören kadınlarımıza hukuksal ve psikolojik anlamda destek veriyoruz”
Başkan Yılmaz'ın ardından sahneye çıkan ve 'Sosyal Belediyecilik' ödülüne layık görülen Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu'na ise ödülünü Buhara Dergisi Yazı İşleri Müdürü Burçin Öztürk verdi. Ödülü aldıktan sonra konuşma yapan Emine Davarcıoğlu; “Böylesine güzel bir gecede bizleri böyle güzel bir ödüle layık gören başta Burçin hanım olmak üzere bütün Buhara çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sosyal Belediyecilik anlamında bu güne kadar birçok çalışmamız oldu ve bunların başında da Umut Evi gelebilir. Türkiye'de ilk Umut Evi'ni Bolu'da açarak hizmete geçirdik. Aile içinde şiddet gören kadınlarımıza hukuksal ve psikolojik anlamda destek veriyoruz. Bu tür çalışmalarımız bundan sonra da artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.

Yılın enleri seçildi

Vatan Şaşmaz ve Çiğdem Tunç'un sunuculuğunu yaptığı törende ayrıca, Ahmet Özhan'a 'Yılın En İyi Türk-Sanat Müzik Sanatçısı', Yonca Evcimik'e 'Yılın Hayvansever Sanatçısı', Gökhan Türkmen'e 'Yılın Pop Müziği Sanatçısı', Ahmet Selçuk İlkan'a 'Yılın Şairi', Cengiz Bozkurt'a 'Yılın Dizi Oyuncusu' ve Sabah Gazetesi Yazarı Ali Öcal'a 'Yılın Spor Yazarı' ödülleri verildi. Ali Öcal'a 'Yılın Spor Yazarı' ödülünü takdim eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Öcal'ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Yılmaz Bedia Akartürk ile karşılıklı oynadı
Ayrıca ödül töreni boyunca aynı masada Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile yan yana oturan Bedia Akartürk'e ise "Türk Halk Müziği Onur Ödülü” verildi. Bolu'dan çıkan nadir ses sanatçılarından birisi olan ve onur ödülüne layık görülen Akartürk, ödülünü aldıktan sonra söylediği türkülerle geceye katılanları coşturdu. Israrlara dayanamayan Başkan Yılmaz masadan kalkarak sahnede Bedia Akartürk ile karşılıklı oynadı. Törenin ardından ödüle layık görülenlerle beraber Buhara Dergisi'nin 3. Yıl pastası kesildi.

 Haber Yorumları:

 engin bolulu

06 Aralık 2012 18:59:33

buhara dergisi hiç araştırma yapmamışmı da bu ödülü belediye başkanına vermiş.bu kadarda yandaşlık olmazki ya.pes doğrusu.kesin derginin para ihtiyacını yada bir borcunu ödemiştir.agaçları kesip yeşil catı yapanı tarih hiç unutmayacak 

 saadettin berberoğlu

06 Aralık 2012 18:04:47

ya bu habere kargalar bile güler .ödül verenler boluya bir gelsenizde görseniz  

 

06 Aralık 2012 13:10:59

helal olsun başkanımıza 

 genc

06 Aralık 2012 11:05:51

kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz...... 

 Hayırlı Olsun

06 Aralık 2012 09:53:08

Kutluyorum.Sayın Başkanımı Yakışır.Hayrılı Olsun.Başarılarının devam etmesini temenni eder.İyi çalışmalar dilerim.Her şey gelecek Bolu için.Var ol Sayın Başkan.Cenabı Allah kime ne vereceğini çok iyi bilir.Kimse kuşku duymasın.  

 a.gün

06 Aralık 2012 08:58:59

şaka mı bu? 

 sade vatandaş

06 Aralık 2012 08:58:04

bu adamlar uzayda yaşıyorlar herhalde. gelipte görmüşler mi ki boluyu. neye göre seçmişler acaba 

 can polat

06 Aralık 2012 08:44:45

niye zorunuza gidiyor bukadar baybars helal olsun başkanım sen daha ne ödüller alırsın helal olsun  

 Dürüst İdeoloji

06 Aralık 2012 08:29:40

Seçilmişlere bu ödüller verilirken dikkate alınan kriterleri çok merak ediyorum. "LA YOKSA ÖYNEM BİR KRİTER YOKMU" BİZE NEYE SÖYLEMEDİLE BİZ DE BÖYNE ÖDÜLLERE LAYIK GÖRÜLÜDÜKKKKKKKKKKK BİZİM NEYİMİZ EKSÜK UNLADAN HA Bu ödüllere layık görenleri de alanlarıda böyle Tİ'ye almak gerekir. BASİT 

 baybars

05 Aralık 2012 21:58:28

alaaddini yılın başkanı seçen gerizekalılarında alaaddininde Allah belasını versin Habere Yorum Ekle:
Adınız Soyadınız:
E-Mail Adresiniz:
Yorumunuz:
 
Not: Yorumlar uygun görüldüğü takdirde yayınlanmaktadır.
 


Tüm İlanlar

Bolu Resmi İlanlar
 
 Elmas Eczanesi:
 Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. No:58 BOLU Tel:(0 374) 2127273
 Sağlık Eczanesi:
 Gölyüzü mah. Mehmetpaşa cad. No:46/B BOLU Tel:(0 374) 2178877

Tüm Yazı DizileriBolu'da Hava Durumu:


 
Email:
bilgi (@) bolugundem.com   Telefon: (0374) 215 05 72
 

 

 

Tasarım: EvrenKENT

© 2003-2014 Tüm Hakları Saklıdır. Bolu GÜNDEM Gazetesi.
Bolu Gündem Gazetecilik, Matb. ve Reklam Tic. Ltd. Şti. www.bolugundem.com 

Site Yönetimi  -  Mail Yönetimi