Bugün:

 

'Üreten Bolu'nun nabzı tutuldu


Facebook'ta Paylaş
Bolu Gündem Gazetesi: 'Üreten Bolu'nun nabzı tutuldu (Bolu haber, gazete)

   (22 Şubat 2014)       

“Üreten Kentler Anadolu - Bolu” Programı kapsamında Bolu'ya gelen Dünya Gazetesi heyeti, ilk gün gerçekleştirilen sektörel çalıştayın ardından organizasyonun ikinci gününde, TSO Başkanı Türker Ateş ile birlikte İlimiz sanayi kuruluşlarını ziyaret ederek üretim ve faaliyetleri ile ilgili bilgiler aldı; sorun ve taleplerini dinledi.

Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Talip Aktaş, Gazete Yazarı Dr. Rüştü Bozkurt, Yurt Haberler Şefi Handan Ceylan ve Karadeniz Ereğli Temsilcisi Sabiha Toprak'tan oluşan heyete ziyaretleri sırasında TSO Başkanı ve OSB Müteşebbis Teşekkül Heyeti Üyesi Türker Ateş, yardımcısı ve OSB Müteşebbis Teşekkül Heyeti Üyesi Mustafa Özkoparan ile birlikte refakat etti.

Organize Sanayi hakkında brifing
İlk olarak Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret eden Dünya Gazetesi heyeti, merkez ve ilave OSB'deki mevcut durum, sanayi parsellerinin ve faaliyet gösteren işletmelerin sektörel dağılımı, ilave rezerv alanında yürütülen altyapı çalışmaları gibi konularda OSB Müdürü Mustafa Gülen ve Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Kaygusuz'dan brifing aldı.

İlaç firması ziyaret edildi
Devamında ise Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Gülen ile Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka'nın da katılımıyla ilave rezerv alanında serum üretimi yapmakta olan Çetinkaya İlaç firması ziyaret edildi. Fabrikanın üretim alanı gezilerek üretim prosesleri hakkında firma yetkilisi Gökhan Çetinkaya ve Fabrika Müdürü Mahmut Oğul tarafından bilgiler verildi. Ayrıca, yaşanan toprak kayması sonucu fabrikanın istinat duvarlarında meydana gelen hasar da yerinde incelendi.

 Haber Yorumları:

 Bolulu

22 Şubat 2014 23:39:17

Trene bakanlar dediğim 2 yıldır orası göçuk halde duruyor ve o su kanalının gittiği köyler sulama yapamıyor be ök.z . 2 yıldır niye yaptırmıyorsunuz peki oradaki köyün mera alanı tehlikeli bir şkilde hayvanlar otlatılmaz uçurum git bi bak sen fenas .kerim git sen otla...  

 fenasi

22 Şubat 2014 19:16:57

Bolu lu vatantaş senın kanın o rh nagatif mi. Sen kimsin Bolu ndışında nereleri gördün Bolu Turkiye de yaşanılabilir 8. şehir.Gelip bakanları trene bakan öküze benzeteiyosun. Herkes afyon yutmuş, gerçek kimliğin neise açıklada Bolu seni başa getirsin. Trene nasıl bakılırmış görelim. 

 Bolulu

21 Şubat 2014 23:26:29

Boluyu kaçınılmaz bir şehir yaptınız Boluda yaşanıcak bir hal kalmadı taşra bir kasabaya . bir sürü göç getirdiniz .şehrin ana caddesini trafiğe kapattınız . her taraf oto kalabalığı .ve Bolu dışından gelen yabancılar. o istinat duvarınıda 2 yıldır inceliyorsunuz gelip trene bakar gibi bakıyorsunuz. 2 köye kanaldan su gitmiyor insanlar tarlalarını sulayamıyor . gerçi hiçde şikayet yok herkes memnun . afyon yutmuşlar . allattin biliyor işi..  Habere Yorum Ekle:
Adınız Soyadınız:
E-Mail Adresiniz:
Yorumunuz:
 
Not: Yorumlar uygun görüldüğü takdirde yayınlanmaktadır.
 


Tüm İlanlar

Bolu Resmi İlanlar
 
 Sümer Eczanesi:
 Tabaklar Mh. Cumhuriyet Cad. 76/10 BOLU Tel:(0 374) 2159238
 Özgür Eczanesi :
 Kültür Mah. Şehitler cad. No:23/C BOLU Tel:(0 374) 2705049

Tüm Yazı DizileriBolu'da Hava Durumu:


 
Email:
bilgi (@) bolugundem.com   Telefon: (0374) 215 05 72
 

 

 

Tasarım: EvrenKENT

© 2003-2014 Tüm Hakları Saklıdır. Bolu GÜNDEM Gazetesi.
Bolu Gündem Gazetecilik, Matb. ve Reklam Tic. Ltd. Şti. www.bolugundem.com 

Site Yönetimi  -  Mail Yönetimi