• BIST 83.067
  • Altın 146,530
  • Dolar 3,7912
  • Euro 4,0490
  • Bolu -4 °C
  • İstanbul 3 °C
  • Ankara -6 °C

İşte üç haftanın programı

İşte üç haftanın programı
PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

Haber; Serkan ERKAN

8, 9 ve 10 Nisan'da oynanacak 28. hafta, 12, 13 ve 14 Nisan'da oynanacak 29. hafta ile 16, 17 ve 18 Nisan'da oynanacak 30. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

28. Hafta

8 Nisan Cuma

18.00 Vartaş Elazığspor - Boluspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Multigroup Alanyaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alanya Oba Stadı)

19.00 Kardemir Karabükspor - 1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Adanaspor - Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Nisan Cumartesi

13.30 Denizlispor - Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Balıkesirspor - Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Alima Yeni Malatyaspor - Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan Pazar

13.30 Giresunspor - Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

16.00 Göztepe - Karşıyaka (İzmir Atatürk)

29. Hafta

12 Nisan Salı

17.00 1461 Trabzon - Vartaş Elazığspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

13 Nisan Çarşamba

17.00 Altınordu - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor - Multigroup Alanyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

19.00 Kayseri Erciyesspor - Alima Yeni Malatyaspor (Kayseri Kadir Has)

14 Nisan Perşembe

17.00 Karşıyaka - Giresunspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor - Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Samsunspor - Göztepe (Samsun 19 Mayıs)

30. Hafta

16 Nisan Cumartesi

15.00 Adanaspor - 1461 Trabzon (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Vartaş Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar

13.30 Alima Yeni Malatyaspor - Altınordu (Malatya İnönü)

16.00 Kayseri Erciyesspor - Şanlıurfaspor (Kayseri Kadir Has)

18.30 Kardemir Karabükspor - Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi

18.00 Giresunspor - Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.00 Balıkesirspor - Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Göztepe - Boluspor (İzmir Atatürk)

20.00 Denizlispor - Karşıyaka (Denizli Atatürk)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • İnkılâp Nilüfer'e konuk20 Ocak 2017 Cuma 08:46
  • Alt liglerde 4 maç...20 Ocak 2017 Cuma 08:44
  • Akademi Ligde rakip Osmanlıspor20 Ocak 2017 Cuma 08:40
  • Soğuk Cehennem'den çağrı20 Ocak 2017 Cuma 08:30
  • 1. Lig'e teknik direktör dayanmıyor20 Ocak 2017 Cuma 08:29
  • Ferhat Malatya'ya gitti20 Ocak 2017 Cuma 08:28
  • Boluspor'a yemek jesti20 Ocak 2017 Cuma 07:39
  • Basketbolda şampiyon Sakarya19 Ocak 2017 Perşembe 15:24
  • Boluspor 40 gündür kazanamıyor19 Ocak 2017 Perşembe 14:41
  • Düdük Arda Kardeşler'de19 Ocak 2017 Perşembe 12:04
  • Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 218 21 21 | Haber Yazılımı: CM Bilişim