• BIST 97.726
  • Altın 145,625
  • Dolar 3,5781
  • Euro 4,0001
  • Bolu 12 °C
  • İstanbul 19 °C
  • Ankara 13 °C

İşte üç haftanın programı

İşte üç haftanın programı
PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

Haber: Serkan ERKAN

8, 9 ve 10 Nisan'da oynanacak 28. hafta, 12, 13 ve 14 Nisan'da oynanacak 29. hafta ile 16, 17 ve 18 Nisan'da oynanacak 30. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

28. Hafta

8 Nisan Cuma

18.00 Vartaş Elazığspor - Boluspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Multigroup Alanyaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alanya Oba Stadı)

19.00 Kardemir Karabükspor - 1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Adanaspor - Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Nisan Cumartesi

13.30 Denizlispor - Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Balıkesirspor - Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Alima Yeni Malatyaspor - Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan Pazar

13.30 Giresunspor - Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

16.00 Göztepe - Karşıyaka (İzmir Atatürk)

29. Hafta

12 Nisan Salı

17.00 1461 Trabzon - Vartaş Elazığspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

13 Nisan Çarşamba

17.00 Altınordu - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor - Multigroup Alanyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

19.00 Kayseri Erciyesspor - Alima Yeni Malatyaspor (Kayseri Kadir Has)

14 Nisan Perşembe

17.00 Karşıyaka - Giresunspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor - Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Samsunspor - Göztepe (Samsun 19 Mayıs)

30. Hafta

16 Nisan Cumartesi

15.00 Adanaspor - 1461 Trabzon (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Vartaş Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar

13.30 Alima Yeni Malatyaspor - Altınordu (Malatya İnönü)

16.00 Kayseri Erciyesspor - Şanlıurfaspor (Kayseri Kadir Has)

18.30 Kardemir Karabükspor - Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi

18.00 Giresunspor - Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.00 Balıkesirspor - Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Göztepe - Boluspor (İzmir Atatürk)

20.00 Denizlispor - Karşıyaka (Denizli Atatürk)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Bolulu pedaldan uluslararası derece29 Mayıs 2017 Pazartesi 12:45
  • Sporcularımız Bilecik’te yarıştı29 Mayıs 2017 Pazartesi 12:42
  • Biatlon takımı Arkut Dağın’da29 Mayıs 2017 Pazartesi 12:36
  • Bocce takımından büyük başarı29 Mayıs 2017 Pazartesi 12:33
  • Finale yakışan pankart29 Mayıs 2017 Pazartesi 12:29
  • Mengen’de Satranç Turnuvası29 Mayıs 2017 Pazartesi 12:16
  • KADER MAÇINDA DÜDÜK GÖÇEK’İN28 Mayıs 2017 Pazar 22:17
  • Yarenler ve Cadde 14’ten büyük tepki28 Mayıs 2017 Pazar 13:01
  • Bolu Belediyesi SK'nın Rakipleri Belli Oldu!28 Mayıs 2017 Pazar 12:00
  • “Emeklerinin karşılığını şampiyon olarak aldılar”28 Mayıs 2017 Pazar 11:55
  • Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 218 21 21 | Haber Yazılımı: CM Bilişim