• BIST 92.709
  • Altın 211,956
  • Dolar 5,4835
  • Euro 6,1905
  • Bolu 6 °C
  • İstanbul 11 °C
  • Ankara 8 °C

Kupa programı açıklandı

Kupa programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı.

 

Haber; Serkan ERKAN

Ziraat Türkiye Kupasında 3. ve 4. hafta karşılaşmalarında Boluspor deplasmanda Bursaspor ile 10 Ocak Pazar günü ve kendi sahasında 13 Ocak Çarşamba günü karşılaşacak. 9, 10 ve 11 Ocak'ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar

9 OCAK CUMARTESİ

12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)

13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)

14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)

17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)

18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

20.45 Tabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

10 OCAK PAZAR

13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Bursaspor - Boluspor

20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

11 OCAK PAZARTESİ

13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)

19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar

12 OCAK SALI

12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)

19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)

13 OCAK ÇARŞAMBA

12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)

18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)

20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)

14 OCAK PERŞEMBE

12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)

14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)

16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)

20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Pota Beyi İyi Başladı13 Kasım 2018 Salı 10:59
  • Kızlarımız Kastamonu’da Mağlup13 Kasım 2018 Salı 10:58
  • Teniste ödüller sahiplerini buldu13 Kasım 2018 Salı 10:57
  • Kartlar havada uçuştu12 Kasım 2018 Pazartesi 13:57
  • İkinci sarı karttan atıldı12 Kasım 2018 Pazartesi 13:57
  • Atatürk saygıyla anıldı12 Kasım 2018 Pazartesi 13:56
  • Sezon planlamasında değişiklik12 Kasım 2018 Pazartesi 13:56
  • Horozlar mesafe tanımadı12 Kasım 2018 Pazartesi 13:55
  • Koray Şener unutulmadı12 Kasım 2018 Pazartesi 13:54
  • Tribünlerde özlenen hareketler12 Kasım 2018 Pazartesi 13:53
  • Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 218 21 21 | Haber Yazılımı: CM Bilişim