• BIST 97.988
  • Altın 242,791
  • Dolar 6,2605
  • Euro 7,3554
  • Bolu 14 °C
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 22 °C

Kupa programı açıklandı

Kupa programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı.

 

Haber; Serkan ERKAN

Ziraat Türkiye Kupasında 3. ve 4. hafta karşılaşmalarında Boluspor deplasmanda Bursaspor ile 10 Ocak Pazar günü ve kendi sahasında 13 Ocak Çarşamba günü karşılaşacak. 9, 10 ve 11 Ocak'ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar

9 OCAK CUMARTESİ

12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)

13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)

14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)

17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)

18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

20.45 Tabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

10 OCAK PAZAR

13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Bursaspor - Boluspor

20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

11 OCAK PAZARTESİ

13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)

19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar

12 OCAK SALI

12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)

19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)

13 OCAK ÇARŞAMBA

12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)

18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)

20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)

14 OCAK PERŞEMBE

12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)

14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)

16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)

20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Adanaspor Boluspor maçının ardından23 Eylül 2018 Pazar 11:38
  • Boluspor Adana’dan üç puanla döndü22 Eylül 2018 Cumartesi 22:10
  • Boluspor Gölcük’te moral depoladı21 Eylül 2018 Cuma 13:49
  • Adana maçının hakemi belli oldu21 Eylül 2018 Cuma 13:49
  • Tribünden sahaya…21 Eylül 2018 Cuma 13:48
  • Eskrimde şampiyon Burak Atay21 Eylül 2018 Cuma 13:47
  • Galatasaray'da Mengen'li antrenör21 Eylül 2018 Cuma 13:46
  • Başarılı antrenöre Ertem’den tebrik21 Eylül 2018 Cuma 13:46
  • KRİZİ ÇÖZMESİ GEREKENLER NEREDE ?21 Eylül 2018 Cuma 00:02
  • Boluspor Ligin en yaşlısı oldu20 Eylül 2018 Perşembe 12:22
  • Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 218 21 21 | Haber Yazılımı: CM Bilişim