• BIST 96.604
  • Altın 242,761
  • Dolar 6,2685
  • Euro 7,3236
  • Bolu 11 °C
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 9 °C

Kupa tarihi belli oldu

Kupa tarihi belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakalarının programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek 2. tur maçlarının programı duyurulurken, ertelenen maçlarda olası tur atlayacak takıma göre p

Haber: Serkan Erkan

Yapılan açıklamaya göre Boluspor Çatalcaspor ile 23 Eylül Çarşamba günü karşılaşacak. Bolu Atatürk stadyumunda oynanacak olan maç saat 15:00'de başlayacak.

İşte program;

22 Eylül Salı

13.00 Osmanlıspor - Kızılcabölükspor (Osmanlı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler - Karaman Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 1461 Trabzon - Tarsus İdman Yurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Kilis Belediyespor - Ümraniyespor (7 Aralık)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor - Balıkesirspor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor - Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Bandırmaspor - Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Denizlispor - Fethiyespor (Denizli Atatürk)

15.00 MKE Ankaragücü - Payasspor (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Kahramanmaraş Belediyespor - Adanaspor (12 Şubat)

15.30 Göztepe - Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor/Dersimspor galibi (İzmir Atatürk)

15.30 Akhisar Belediyespor - Yomraspor (Manisa 19 Mayıs)

18.00 Medicana Sivasspor - Diyarbekirspor (4 Eylül)

20.30 Antalyaspor - Çorum Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

23 Eylül Çarşamba

13.30 Zonguldak Kömürspor - Kayserispor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Iğdır Arasspor/Van Büyükşehir Belediyespor galibi - Altınordu

13.30 Cizrespor - Nazilli Belediyespor (Daha sonra açıklanacak)

13.30 Kurtalanspor - Karşıyaka (Kurtalan Şehir)

14.00 Kahramanmaraşspor - Pazarspor (12 Şubat)

14.00 Sivas Belediyespor - Alanyaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Etimesgut Belediyespor - Hatayspor (Etimesgut Kemal Atatürk)

14.00 Ankara Demirspor - Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Kastamonuspor 1966 - Konya Anadolu Selçukspor (Kastamonu Gazi)

14.00 Hacettepe - Çine Madranspor (Ankara 19 Mayıs)

14.00 Yeni Amasyaspor - Fatih Karagümrük (Amasya 12 Haziran)

14.30 Manavgatspor - Adana Demirspor (Evrenseki)

14.30 Orhangazispor - Yeni Malatyaspor (Orhangazi İlçe)

14.30 Sultanbeyli Belediyespor - Şanlıurfaspor (Sultanbeyli Gölet)

14.30 Kırklarelispor - BUGSAŞ Spor (Lüleburgaz 8 Kasım)

14.30 Dardanelspor - Tokatspor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 Bucaspor - Sancaktepe Belediyespor (Yeni Buca)

14.30 Gölcükspor - Kayseri Erciyesspor (Gölcük Şehir)

14.30 Kartalspor - Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kartal)

14.30 İnegölspor - Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

14.30 Düzcespor - Kocaeli Birlikspor (Düzce 18 Temmuz)

14.30 İstanbulspor - Manisaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Tekirdağspor - Orduspor (Tekirdağ Namık Kemal)

14.30 UTAŞ Uşakspor - Bayrampaşa (1 Eylül Şehir)

14.30 Pendikspor - 24 Erzincanspor (Pendik)

14.30 Aydınspor 1923 - Anadolu Üsküdar 1908 (Adnan Menderes)

14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Menemen Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.00 Giresunspor - Eyüpspor (Giresun Atatürk)

15.00 Elazığspor - Bursa Nilüferspor (Elazığ Atatürk)

15.00 Boluspor - Çatalcaspor (Bolu Atatürk)

15.00 Kardemir Karabükspor - Arsinspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Tuzlaspor (Kamil Ocak)

16.00 Çaykur Rizespor - Adliyespor (Rize Yeni Şehir)

18.30 Kasımpaşa - Tire 1922 (Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Eskişehirspor - Körfez İskenderunspor (Eskişehir Atatürk)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 218 21 21 | Haber Yazılımı: CM Bilişim