• BIST 96.219
  • Altın 240,257
  • Dolar 5,8678
  • Euro 6,5758
  • Bolu 16 °C
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 15 °C

Madalyalar sahibini buldu

Madalyalar sahibini buldu
Krosta Atatürk Koşusu, Karaçayır’daki parkurda yapıldı. 6 farklı kategoride yaklaşık 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşen müsabakalar sonunda, Türk Kızılayı Bolu Şubesi tarafından tüm katılımcılara çorba ikramı yapıldı.

Küçük kızlar (1000 m), küçük erkekler (1200 m), yıldız kızlar (1200 m), yıldız erkekler (1500 m), genç kızlar (1500 m) ve genç erkekler (2000 m) kategorilerinde dereceye giren sporcu ve okullara ödülleri, müsabakaların ardından düzenlenen töreniyle, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Müdür V. Muzaffer Akdoğan ile okul idarecileri, beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörler tarafından verildi. Dereceye giren sporcular ve okullar şöyle;

KÜÇÜK KIZ FERDİ

1.         GÜL GÜVEN-KÜLTÜR OO

2.         ELİF MAT-KÜLTÜR OO

3.         DİLARA UNAN-CANİP BAYSAL OO

TAKIM

1.         KÜLTÜR OO

2.         BANİP BAYSAL OO

3.         ALIÇÖREN OO

KÜÇÜK ERKEK FERDİ

1.         CELAL USLU-CANİP BAYSAL OO

2.         BİROL ERYILMAZ-CANİP BAYSAL OO

3.         YUSUF CAN BOZDEMİR-KÜLTÜR OO

TAKIM

1.         CANİP BAYSAL OO

2.         KÜLTÜR OO

3.         ALIÇÖREN OO

YILDIZ KIZ FERDİ

1.         DENİZ DİNÇ-FERDİ

2.         GAMZE GÖKTAŞ-CANİP BAYSAL OO

3.         HANİFE ÖZTÜRK-50. YIL OO

TAKIM

1.         50. YIL OO

2.         CANİP BAYSAL OO

3.         ALIÇÖREN OO

YILDIZ ERKEK FERDİ

1.         ERTUĞRUL DÜĞEN-KÜLTÜR OO

2.         UMUT TIĞLI-CANİP BAYSAL OO

3.         EMİR MAZAKOĞLU-CANİP BAYSAL OO

TAKIM

1.         CANİP BAYSAL OO

2.         ALIÇÖREN OO

3.         KÜLTÜR OO

GENÇ KIZ FERDİ

1.         EZGİ SERT-BOLU SPOR LLİSESİ

2.         FEYZA KAYRANCIOĞLU-MUSTAFA ÇİZMECİ AND. LİSESİ

3.         MELEK ÇEVİK-BOLU SPOR LİSESİ

TAKIM

1.         BOLU SPOR LİSESİ

2.         MUSTAFA ÇİZMECİ AND. LİSESİ

3.         ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

GENÇ ERKEK

FERDİ

1.         OĞUZHAN ÖZKAN-MİMAR İ.B. MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

2.         KEREM ATAŞ- MİMAR İ.B. MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

3.         OGÜN UCAROĞLU- MİMAR İ.B. MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

TAKIM

1.         MİMAR İ.B. MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ

2.         İZZET BAYSAL MESLEKİ VE TEKNİK AND. LİSESİ​

madalyalar-sahiplerini-buldu-8-(3).jpg

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Gerede MYO Şampiyonluk Yolunda24 Nisan 2019 Çarşamba 13:33
  • Dörtdivanspor’dan Efe'ye Ziyaret24 Nisan 2019 Çarşamba 13:32
  • Günün Spor Olayları24 Nisan 2019 Çarşamba 13:23
  • Antep’ten puansız döndüler23 Nisan 2019 Salı 12:14
  • Türkiye 2.Sinden Çarıkcı’ya Ziyaret23 Nisan 2019 Salı 12:13
  • ÜMİT KURT HAFTALAR SONRA...23 Nisan 2019 Salı 12:11
  • Maçın adamı Gökhan Değirmenci'ydi23 Nisan 2019 Salı 12:09
  • Hoca Kendini Gösteriyor23 Nisan 2019 Salı 12:08
  • BOLUSPOR NELERİ VARSA ALDI...23 Nisan 2019 Salı 12:06
  • BELEDİYESPOR’DAN 23 NİSAN’A ÖZEL TURNUVA23 Nisan 2019 Salı 12:05
  • Tüm Hakları Saklıdır © 1989 Bolu Gündem Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0.374) 217 66 66 | Faks : (0.374) 215 05 52 | Haber Yazılımı: CM Bilişim