17 Aralık 2018
  • Bolu5°C
  • İstanbul11°C
  • Ankara3°C

BOLUSPOR’U AYAĞA KALDIRMAK İÇİN NECİP ÇARIKÇI’YI DESTEKLEMEK GEREKİR

Bülent Dinçtürk

27 Mayıs 2016 Cuma 14:48

Boluspor Kulübü; Bolunun ve Bolu’da yaşayan her vatandaşın gururudur. Bu sebeple hiçbir art niyet olmadan Boluspor’un iyi duruma gelmesi, her Bolulunun arzu etmesi gereken bir övünç kaynağıdır. Bugüne kadar Boluspor’a hizmet veren Başkanlara, yönetimlerine teşekkür etmemiz gerekir. Boluspor’u idare etmek dışarıdan bakıldığı gibi kolay değildir.

- Önce maddi kaynak temin etmek

- İyi ve kaliteli futbolcu transfer etmek

- Güvenilir ve işini bilen teknik heyet oluşturmak

- Parayı iyi kullanıp borç yapmamak

- Taraftarı heyecanlandıracak neticeler almak

- Alt yapı ve gençlere önem vermek

Bütün bu düşünceleri bir araya getirebilen başkan ve yönetici arkadaşları ile başarıyı yakalayabilirler. Şimdiye kadar cumartesi günü yapılacak kongre için iki aday çıktı.

1 - Mevcut Başkan sayın Savaş Abak

2- 20 yılı aşkın süredir çeşitli görevlerle ve Başkanlık dahil Boluspora’a hizmet vermiş sayın Necip Çarıkçı

Sayın Abak iyi niyetinden şüphemiz yok sağol, varol hizmetinden dolayı da bir Bolulu olarak hizmetinden dolayı şükran borçluyuz. Boluspor’ a hizmet bir bayrak yarışıdır. Sende bu hizmete, yarışa katıldın. Sağol. Ama şunu iyi bilmende fayda var. Şu aşamada 2 listeye hiç gerek yok. Eğer Boluspor’a hizmeti düşünüyorsan gel Sayın Necip Çarıkçı ile birlikte ol. Şunu açıkça söylemek gerekirse Sayın Çarıkçı’nın tecrübesi tartışılmaz. Boluspor bir siyasi parti veya sıradan bir dernek değil. Her türlü düşüncenin üzerindedir. Bolu halkının ve taraftarın özlediği heyecanı, coşkuyu yaratmak şarttır. Bu sebeple Boluspor deneme tahtası değildir. Taraftarda bıçak kemiğe dayanmıştır. Hele borca hiç teamül kalmamıştır. Tribünler başarı istiyor, heyecan istiyor. Sakın darılma gel Sayın Çarıkçı ile kucaklaş ve başarı elde edilsin. Sayın Çarıkçı rüştünü başarı ile ispatlamış bir isimdir. Son söz olarak eğer Bolu’yu seviyorsan eğer Boluspor’un başarıyı yakalamasını istiyorsan ya Sayın Çarıkçı ile beraber yürü, ya da bu sevdadan vazgeç. Önemli olan kişiler değil, Bolu ve Boluspor’un başarısıdır. Boluspor kongresinin Bolu’ya hayırlı olması ve eski güzel, başarılı günlere erişmek dileğiyle 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.