23 Eylül 2019
  • Bolu21°C
  • İstanbul21°C
  • Ankara23°C

YEMEKLERİMİZ YARIŞACAK

YEMEKLERİMİZ YARIŞACAK

23 Eylül 2010 Perşembe 00:00

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen “İlden ile dilden dile yöresel yemeklerimiz” adlı yarışmada, ilimizi on kişilik ekip temsil ede cek.

Yarışmayla ilgili bir toplantı düzenledi. Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Kent Konseyi Başkanı Mehmet Özbostancı, Kent Konseyi Genel Sekreteri Mustafa Namdar, Kadın Meclisi Başkanı Hacer Aşık ve İlçe Belediyelerinden yarışmaya katılacak temsilciler katıldı. Toplantıda yarışmayla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. 25 Eylül Cumartesi günü yapılacak on kişilik ekip yarışmaya katılarak Bolu'yu temsil edecek.

Yarışmayla ilgili bilgiler veren Bolu Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hacer Aşık, “25 Eylül Cumartesi günü saat 13.00'de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın Meclisi'nin düzenlemiş olduğu “İlden ile dilden dile yöresel yemeklerimiz” adlı yarışmaya katılacağız. Yarışmaya katılacak ilçelerimizi de bilgilendirmek, onlarla görüş alışverişinde bulunmak ve ön bilgi vermek amacıyla bir araya geldik.

Katılacak olan ilçelerimiz Gerede, Mudurnu, Göynük, Dörtdivan ve Bolu merkezden katılımcılar ile birlikte 25 Eylül Cumartesi günü katılım göstereceğiz.

Halkımızın yarışmayı ulusal kanallardan izlemesi mümkün olacak. Herkesin desteğini bekliyoruz” şeklinde konuştu.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.