23 Şubat 2019
  • Bolu1°C
  • İstanbul2°C
  • Ankara5°C

FATİH METİN: "CHP VE MHP KÜÇÜLEREK KARANLIĞA DOĞRU SÜRÜKLENİYOR"

FATİH METİN: "CHP VE MHP KÜÇÜLEREK KARANLIĞA DOĞRU SÜRÜKLENİYOR"

27 Eylül 2010 Pazartesi 00:00

AK Partili teşkilatlar, düzenlenen döner partisinde bir araya geldi. AK Partili milletvekilleri, parti teşkilatları başkanları ve üyeleri tam kadroyla katıldıkları organizasyona Milletvekili Fatih Metin'in konuşmaları damga vurdu. Referandum sonuçlarını değerlendiren Milletvekili Metin,“CHP ve MHP küçülerek karanlığa doğru sürüklenmektedir” dedi.

Ak Parti İl, İlçe teşkilatları, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları, merkez ilçe sandık temsilcileri ile birlikte Çamlıçeşme Otel'de döner partisinde bir araya geldi. Organizasyonda konuşan AK Parti İl Başkanı Ali Ercoşkun yaptığı konuşmada; Milletvekillerimiz referandum sürecinde her türlü kirli propagandaya, saldırıya rağmen uğraş vermişlerdir. Kendilerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Çalışmalara katılarak bize destek veren il genel meclisi üyelerimize, belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, her türlü fedakarlığı ortaya koyarak çalışmalarını sürdüren tüm ilçe başkanlarımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarına ve teşkilatlara bizzat teşekkür ederim. Bu zaferdeki pay hepimizindir” dedi.

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ EKONOMİYE OLUMLU YANSIDI

AK Parti Bolu Milletvekili Metin Yılmaz, özellikle referandum sürecinde hayır oyu verenlerin mahkemelere hak aramak için başvurduğuna dikkat çekerek, “Suç işleyen herkes hesabını verecektir. Şu anda referandumdan sonra borsa yükselişe geçmiştir. İşsizlik azalmaktadır. Reel sektördeki canlanma yükselmektedir. Son dönemdeki ekonomik veriler hep yükselişe geçmiştir. Türkiye'nin uluslararası alanda etkisi artmıştır. Türkiye dünyada önemli bir güç olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Almanya'dan, Fransa'dan önce Türkiye olarak bizim ne diyeceğimiz önem kazanmıştır. Partimiz önümüzdeki seçimlerde de tekrar iktidar olacaktır” diye konuştu.

70 YAŞINDAKİ NİNEMİZ ÖRNEK ALINMALI

Ak Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek konuşmasına ülkeyi seven, başbakanımızı seven aziz milletimize güvenlerinden dolayı şükranlarını sunarak başladı. Yüksel Coşkunyürek, “Bizlerin yapacağımız çok şey var. Sandığa sahip çıkmalıyız. Mengen 70 yaşındaki bir ninemiz kendisine verilen sandık görevini layıkıyla yapmıştır. Biz bundan ders alıp, her birimiz bu görevleri layıkıyla yapmalıyız. Millet bize destek veriyor, biz de onlara layık hizmetleri sunmalıyız. Mazlum milletler ve sıkıntı yaşayan milletler ülkemize gıpta ile bakıyorlar. Biz ülkemizin kaybettiği yılları yerine getirmeliyiz. Yolumuz açık olsun" dedi.

MUHALEFET KARANLIĞA DOĞRU SÜRÜKLENİYOR

AK Parti Bolu Milletvekili ve TBMM Divanı Katip Üyesi Fatih Metin ise, 12 Eylül'de geleceğe yönelik olumlu bir havanın oluştuğunu belirterek, “Referandum için verilen sürede heyecanla çalıştık. Yapılan bu etkinlikten dolayı ülkem adına ve şahsım adına teşekkür ederim. 2025 yılında Türkiye ilk 10 ülke arasında yer alacaktır. Sandıktan çıkan yaklaşık yüzde 35'i de değerlendirip onların da bizimle birlikte olmalarını sağlamalıyız. Hizmetimizi maksimum yapmalıyız. İnsanların ihtiyaçlarına cevap vermeliyiz. Kendi oyuna sahip çıkamayan bir Kılıçdaroğlu, nasıl bu memlekette insanlardan oy isteyebilir ki? O bunun acizliği içindedir. MHP de aynı şekilde karanlığa doğru gitmektedir. MHP küçülmeye devam etmektedir. Türkiye'de ilçe ilçe, köy köy, belde belde ve mahalle mahalle gezerek çalışmalıyız, çalışmalarımızı anlatmalıyız. Bolu'nun ve Türkiye'nin nereden nereye geldiğini yansıtmalıyız” şeklinde konuştu.

TEŞKİLAT BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

Konuşmaların ardından AK Parti İl Başkanlığı tarafından İl Seçim Koordinasyon (SKM) Merkezi Başkanı Yaşar Yüceer'e, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu'ya, Merkez İlçe Seçim SKM Başkanı Selami Demirdöğen'e, Merkez İlçe Başkanı Erol Özak'a, Kadın Kolları Başkanı Hatice Dineç'e ve Gençlik Kolları Başkanı İsa Yıldırım'a, ilçe teşkilatları başkanlarına, AK Partili belediye başkanlarına ve belediye meclis üyelerine plaket verildi.UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.