18 Şubat 2019
  • Bolu8°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara11°C

DÖRTDİVAN'DA CENAZE YIKAMA KEFENLEME KURSU

DÖRTDİVAN'DA CENAZE YIKAMA KEFENLEME KURSU

27 Ekim 2010 Çarşamba 00:00

Bu yıl içersinde, cenaze yıkama kefenleme kursu başta olmak Dörtdivan Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürlüğü kurs çalışmaları başladı. Kurslara halkın katılımının ne ölçüde olacağı merak ediliyor.

Müdür Erol Yücel idaresinde “hayat boyu öğrenme” ilkesine bağlı olarak düzenlenen kurslar hakkında bilgi veren Yücel, “Amacımız genç kızlarımızın ve kadınlarımızın bilgi, beceri ve meslek edinmelerine yönelik olarak Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama Kursu, Çeyiz Ürünleri Hazırlama.

Halkımıza ve öğrencilerimize yönelik istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda Bilgisayar İşletmenliği Kursu, Enstrüman Öğretimi bağlama Kursu ve Keman Kursu, Türk Müziği Repertuarı Kursu, Atletizm ve Jimnastik kursu ile Cenaze Yıkama ve Kefenleme Kursu,
Gençlerimizin istihdamı ve meslek edinmelerine yönelik olarak İş Makineleri Operatörlüğü (Kazıcı-Yükleyici) Kursu Açılmıştır.
Ayrıca, 2010–2011 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Açık İlköğretim ve Açık Lise işlemleri de Halk Eğitimi Merkezinde yapılmaya başlanmış. Kayıt yenileyen ve yeni kayıtlarla birlikte altmış dokuz öğrenci bulunuyor. Kurslarımıza bütün halkımız ilgi alanlarına göre davetlidir” diye konuştu.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.