18 Ağustos 2019
  • Bolu15°C
  • İstanbul21°C
  • Ankara21°C

ASLINDA NE OLDU?

ASLINDA NE OLDU?

03 Kasım 2010 Çarşamba 00:00

Tuncay Alnıak ve Nedret Yıldız'ın istifalarının arka planında çok farklı bir neden yatıyor.

Pazartesi akşamı uzun saatler süren toplantının sonunda Boluspor kulübü başkan yardımcısı Ercan Albayrak söz alarak, yönetimde özel görevleri olan yöneticilerin hepsinin istifalarını başkana vermelerinin etik olacağını ifade etti.

Yönetim kurulunda şaşkınlık yaratan bu isteğin aslında Başkan Semercioğlu'nun talebi olduğunun ayırtına varan Tuncay Alnıak siyasetle uğraşının da verdiği tecrübe ile yönetim kurulu üyeliğinden de derhal istifa etti.

Bilahare bu istifayı Nedret Yıldız'ın istifası takip etti.

Bugün yapılacak toplantı da ise Başkan Semercioğlu'nun yönetim kurulunda yeniden görev dağılımı yapacağı öğrenildi.

Teknik Direktör Levent Eriş ise Yönetim Kurulunda çok iyi anlaştığı iki ismin istifasına son derece üzüldü, etkilendi ve o da istifa etmek istedi.

Ancak bu noktada Tuncay Alnıak, Levent Eriş'e Boluspor'un ihtiyacı olduğunu salık vererek bugün yapılacak toplantıyı beklemesini rica etti.

Bugünkü toplantıda yeni görev dağılımının yanı sıra Levent Eriş'in bir türlü uyum sağlayamadığını ısrarla belirttiği İdari Menajer Muharrem Demirel'in de istifasını vermesi bekleniyor.

Yeni görev dağılımı ve Muharrem Demirel'in istifasından sonra Boluspor Kulübünde suların bir müddetliğine durulacağı ve futbol takımının alacağı sonuçlara göre yeni şekillenmeler olacağı öğrenildi.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.