18 Mart 2019
  • Bolu19°C
  • İstanbul20°C
  • Ankara15°C

CHP'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI
TANJU ÖZCAN SUSMAYI TERCİH ETTİ

CHP'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI  TANJU ÖZCAN SUSMAYI TERCİH ETTİ

04 Kasım 2010 Perşembe 00:00

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı yeni yönetim kadrosu, CHP Genel Merkezinde deprem etkisi yarattı. CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın olmadığı listede Sav ile Kılıçdaroğlu, birbirlerine zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Hazırlanan yeni yönetim listesi şu şekilde sıralandı; Yeni Genel Sekreter Süheyl Batum, Örgütlenme ve Örgüt Yönetimleri Gürsel Tekin, İdari ve Mali İşler Hurşit Güneş, Seçim ve Hukuk İşleri Mesut Değer, Tanıtım, Basın ve Propaganda İsa Gök, Yerel Yönetimler Alaattin Yüksel, Meslek Kuruluşları, Sendikalar ve STK'lar İzzet Çetin, Dış İlişkiler ve Yurt Dışı, Örgütlenmeler Oğuz Oyan, Kadın Örgütlenmesi ve Kadın Kolları Didem Engin, Gençlik Örgütlenmesi ve Gençlik Kolları Mehmet Zeki Gündüz, Ekonomik ve Mali Politika Umut Oran, Halkla İlişkiler Mehmet Ali Özpolat, ArGe BYK Platformu Sencer Ayata, Parti İçi Eğitim Melda Onur oldu.

ÖZCAN'IN YORUMU MERAK EDİLİYOR

Yeni belirlenen listede Bolulu hemşehrilerimiz Umut Oran ve İzzet Çetin de yer aldı. Sav ve Kılıçdaroğlu arasında yaşanan krizle ilgili son dakika değerlendirmeleri almak için görüşme yaptığımız CHP İl Başkanı Tanju Özcan açıklama yapmak için erken olduğunu söyledi. Parti yöneticileri ile gelişmeleri değerlendirdikten sonra açıklama yapacağını söyleyen Özcan, tek başına yorum yapmasının doğru olmadığını söyledi. Sav'a yakınlığı ile bilinen Özcan'ın ilerleyen günlerde yaşanan gelişmeleri nasıl değerlendireceği kamuoyu tarafı

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.