17 Eylül 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara19°C

BEKLENEN İSTİFA GELDİ

BEKLENEN İSTİFA GELDİ

05 Kasım 2010 Cuma 00:00

Teknik Direktör Levent Eriş'in birlikte çalışmak istemediğini açık açık ifade ettiği, Boluspor İdari Menajeri Muharrem Demirel'in ise “beni göreve kim getirdiyse onlar alsınlar” diye direndiği, Boluspor'daki idari menajerlik krizi Muharrem Demirel'in istifasıyla sona erdi. Oysaki dün akşam yapılan yönetim kurulunda idari menajerlik birimi feshedilmemiş; ancak yetki alanı daraltılmıştı. Muharrem Demirel'in görevden istifasına bu birimin pasifize edilmesinin etkili olduğu öğrenildi. Boluspor eski İdari Menajeri

Muharrem Demirel Bolu yerel basınına yaptığı açıklamada istifasıyla ilgili aşağıdaki değerlendirmeleri yaptı:

“'O sezon bu sezon' sloganı ile merhaba dediğimiz sezon ne yazık ki yine nefsi arzuların Boluspor menfaatleri önüne geçmeye başlaması ile zor sezona dönüşmeye başlamıştır.

Gelinen bu noktada ise akıllı insanların yaptıkları yapılmamış, yani doğru aranacağına suçlu aranmaya kalkılarak günü kurtarma politikası izlenmiştir. Kargaşanın sorumlusu olarak değerli insanlar gösterilmeye çalışılmıştır.
Değerli Bolusporlular!

Yeni görev tanımım futbolculardan ve teknik heyetten uzak durmamı işaret etmektedir. Bunun karşılığı ise kaos ortamının sorumlusu olarak itham edilmektir.
Hâlbuki Muharrem DEMİREL, Boluspor'u samimi duygularla seven insanların bu duygularına zarar getirecek hiçbir fesat oluşumun içersinde olmamıştır olmazda. Bu konuda da Kulüp başkanımızdan ve Teknik Direktörümüzden, açıklama beklemektedir. Görevimin değiştirilmesi yönetimin tasarrufudur. Ancak bunun nedenlerini bilmek benimde, kamuoyunun da hakkıdır. Dolayısıyla camia aydınlatılmalıdır.

Boluspor üzerinden zevk yapmayan samimi Bolusporluların şunu iyi bilmesini isterim ki, bana verilen görevi en iyi şekilde yaptığıma bu çatı altında bulunan insanların barışık yaşamaları için olağan üstü çaba sarfettiğime Allah ta ve o çatı altında bulunan malzemecisinden, Teknik direktörüne, masöründen, başkanına kadar tüm kullarda şahittir

Değerli Bolusporlular!

Muharrem DEMİREL için Bolusporda ki görev gömleğini giymenin onu taşımanın bir onuru bir gururu olduğu gibi onu çıkarmasını bilmenin de bir onuru ve gururu vardır. Ve şu anda bu yaşanmaktadır.Makamlar gelip geçicidir, baki olan ise adamlıktır.
Bu şekilde görevime devam etmem benim Boluspor'daki ömrümü uzatır ama yüzümü de kızartır.
Kısacası Boluspordaki görevimden istifa ediyor, benim yanımda olan bana inanan destek veren tüm insanlara da teşekkürü borç biliyorum.”


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.