23 Mart 2019
  • Bolu7°C
  • İstanbul14°C
  • Ankara14°C

“LEŞ KARGALARI” AÇIKLAMASINA KÖROĞLU GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN TEPKİ GELDİ

“LEŞ KARGALARI” AÇIKLAMASINA KÖROĞLU GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN TEPKİ GELDİ

24 Kasım 2010 Çarşamba 00:00

Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hüseyin Aykan İmzası ile yayınlanan açıklama şöyle:

Boluspor Teknik Direktörü Levent Eriş'in yaptığı son açıklama bir spor adamına, bir camiayı temsil hakkı verilen bir insana yakışmayan bir üslup taşımaktadır.

Bir spor adamı topluma ve spor camiasına örnek olması gereken bir üslupla açıklama yapmak zorundadır.

Bu açıklamaya engel olamayan Boluspor yönetiminin takındığı sessizliğe Bolu kamuoyu yanında basın camiası da bir anlam verememektedir. Bu nahoş açıklamadan Bolu basını da ne yazık ki nasibini almıştır.

Bolu yerel basını elbette ki Bolu kamuoyunu ilgilendiren her konuda olduğu gibi, Boluspor hakkında da kamuoyunun düşüncelerini yansıtmıştır. Boluspor' un başarıyı yakalaması adına dikkat çekici eleştirileri kendilerine yüklenen misyonun gereğini yapmıştır.

Bu eleştiriler Levent Eriş'in yaptığı açıklama gibi, hiç kimsenin kişisel düşüncelerine yönelik olmamıştır. Buna Boluspor hocası Levent Erişte dahildir.

Fakat gelinen noktada Bolu kamuoyu ve basın camiası da tanık olmuştur ki Levent Eriş bir spor hocasına ve en önemlisi de Boluspor hocasına yakışmayan bir tarzda hakaret sınırlarına dayanan açıklama yapmıştır.

Hoca her ne sebeptense kaybedilen her maç sonrası farklı gündem yaratmak adına açıklamalar yapmaktadır. Uzun bir şampiyonluk yolunda Boluspor camiasının beklentisini karşılayamamanın verdiği sıkıntı elbette ki doğaldır, ancak başarısızlığını başkalarına yükleyerek gündem oluşturmak ne kadar doğrudur?

Bolu basını bundan önce olduğu gibi, bundan sonrada Boluspor'un menfaati yönünde gördüklerini yazmaya ve haddini aşanlara da haddini bildirmeye devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur!..
 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.