20 Nisan 2019
  • Bolu3°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara5°C

KAPLICALAR BOLUSPOR'A MI VERİLECEK?

KAPLICALAR BOLUSPOR'A MI VERİLECEK?

01 Aralık 2010 Çarşamba 00:00

Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti.Özçimen son günlerde kaplıcalarla ilgili yapılan değerlendirmelere cevap verdi.

Boluspor yöneticileriyle bir araya gelen Vali İbrahim Özçimen, Bolu Öztur AŞ.'nin Boluspor'a yardım amacıyla kestiği 178 Bin TL'lik çeki Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu'na teslim etti. Çek tesliminin ardından Boluspor Başkanı Semercioğlu ise Vali Özçimen için hazırlanan 14 numaralı Boluspor formasını Özçimen'e armağan etti. Yapılan törenin ardından Özçimen, son günlerde yaşanan gelişmelerle ilgili merak edilen soruları cevaplandırdı.

GİZLİ SAKLI BİR ŞEY YOK

Kaplıca'nın Boluspor'a verileceğine dair yapılan yorumları değerlendiren Vali Özçimen, “Kaplıca'nın değerlendirilmesiyle ilgili yönetim kurulumuz bir alt komisyon belirledi. Alt komisyonda yapılan bir sözleşme var ve o sözleşmelerde bugün artık kimsenin hoşuna gitmeyecek maddeler var. 17 yıl öncesinden bu günü bağlayan maddeleri düzeltmek için uzlaşma zemini arıyoruz. Arkadaşlarımızın bu konuda çalışmaları var, bu konuda hiçbir şey netleşemeden görüş bildirmemiz doğru olmaz. Benim bu ifadelerimin dışında başka bir gelişme de yoktur. Dışarıdan yapılan yorumlar doğruyu yansıtmamaktadır. Bu konuda bir gelişme olursa elbette biz de bu durumu kamuoyu ile paylaşırız. Gizli saklı bir şey yok, çalışmalarımız devam ediyor. Onun dışında söylenen her şey spekülasyondan ibarettir” dedi.

BOLUSPOR DA BOLU'NUN, ABANT DA BOLU'NUN

Abant'ın kapı gelirlerinin Boluspor'a verilip verilmeyeceğinin gündeme getirilmesiyle ilgili Özçimen şu açıklamayı yaptı: “Çevre Orman Bakanlığımızla bu konuda bir anlaşmamız var. Boluspor'a elbette bu konuda gelir getirici bir çalışma yapmak isteriz ama, biz Çevre Orman Bakanlığı'na kira ödüyoruz.

Bizim Abant'ta yaptığımız korkunç masraflar var. Yatırdığımız parayı bile alamıyoruz henüz. Abant'la ilgili çalışmalarımız bittikten sonra düşünülebilir, neden olmasın. Sonuçta Boluspor da Bolu'nun Abant da Bolu'nun. Ama bu gün için böyle bir durum söz konusu değil.”UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.