20 Mayıs 2019
  • Bolu18°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara16°C

MANTOLAMAYLA YÜZDE 50 TASARRUF SAĞLANDI

Mantolamayla Yüzde 50 tasarruf sağlandı

03 Aralık 2010 Cuma 00:00

Bolu'nun en büyük sitesi konumundaki Köroğlu Sitesi'nin mantolama çalışmaları tamamlanarak, garanti belgeleri site yöneticilerine verildi.

Demaş A.Ş.'nin Marshall Thermo's ürünlerini kullanarak 5 ay içinde bitirmeyi taahhüt ettiği Köroğlu Sitesi ısı yalıtım çalışmaları 4 buçuk ay süre zarfında tamamlandı.

Mantolama çalışmalarının 5 yıl süreyle uygulama ve malzeme garanti belgeleri, Demaş A.Ş. Müdürü Selman Konyalıoğlu ve Marshall Bölge Sorumlusu Anıl Yenişen tarafından Köroğlu Sitesi yöneticileri Ömer Kırıcı, Mustafa Naci Tümtürk ve Ahmet Karadoğan'a teslim edildi.

330 daire ve 7 bloktan oluşan Köroğlu Sitesi, uzman yönetim anlayışı ile ilimizde örnek bir site durumunda. Araştıran, inceleyen ve geliştiren yönetim anlayışı ile geçtiğimiz Mayıs ayında Demaş yetkilileriyle anlaşıp, mantolama işlemini başlatan Köroğlu Sitesi yöneticileri, yaptıkları çalışmanın olumlu sonuçlarını görmenin, doğru malzeme ve firma ile anlaşmanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyorlar.

Demaş ve Marshall yetkililerinden garanti belgelerini alan site yöneticilerinden Ömer Kırıcı, çalışmaların ardından parasal açıdan yüzde 50 tasarruf elde ederek, bu işten beklenilenden fazla kazançlı çıktıklarını söyledi.

ELDE ETTİĞİMİZ YAKIT TASARRUFUNA İNSANLAR İNANAMIYOR

Köroğlu Sitesi yöneticilerinden Mustafa Naci Tümtürk ise çalışmaların tamamlanmasının ardından diğer sitelerde yaşayan sakinlerin “Bu çalışmada sonunda kazancınız ne oldu? Memnun musunuz?” sorusunu kendilerine sık sık sorduklarını belirterek, “Ben de onlara hiç beklemediğim kadar yakıtta tasarruf ettiğimizi söylüyorum. Ve bu çalışmalar sırasındaki giderleri 3 yılda gerçekleşecek tasarrufla karşılayacaklarını, daha sonraki tasarrufların ise artı değer olarak ceplerinde kalacağını ifade ediyorum. Şu anda yakıt giderimiz 40 lira ve bunu söylediğimiz insanlar bize 140 lira mı diye soruyorlar. Sadece 40 lira dediğimizde ise büyük şaşkınlık yaşıyorlar. Bunlar tabi mantolamanın faydaları.

Ayrıca çalışmalarda görev alan kişilerle de çok iyi iletişim kurduk. İşin güzel taraflarından biri de bu. Bize soran diğer site sakinlerine, 'Macera aramayın. Bizim anlaştığımız ve bir hayli memnun kaldığımız Demaş bize isteklerimizin üzerinde hizmet verdi' diye belirtiyorum.” diye konuştu.

DAİRELERİMİZİN DEĞERİ ARTTI

Site yöneticilerinden Ahmet Karadoğan ise çalışmalar sonrası dairelerinin değerlerinde de bir artış olduğunu belirterek, “Hemen hemen her gün ortalama 10 kişi gelip, site de kiralık ya da satılık daire olup olmadığını soruyor. Ancak site de şu an hiç boş daire yok. Dairelerimizin değeri de yükseldi.” dedi.

KARŞILIKLI DUYULAN MEMNUNİYET GURUR VERİCİ

Şirket olarak Köroğlu Sitesi'yle çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Demaş A.Ş. Müdürü Selman Konyalıoğlu, site sakinleriyle yaptığı konuşma da “Gözlemlediğimiz kadarıyla onlarda çalışmalarımızdan memnun kalmışlar. Memnuniyetin karşılıklı olarak yaşanması gurur verici. Bizlere her zaman yardımcı oldunuz. Bizim göremediğimiz yerlerde bize yardımcı olarak mükemmeli yakalamamızı sağladınız. Bu çalışmalar süresince verdiğiniz destek ve duyduğunuz güvenden dolayı tüm site yönetici ve sakinlerine şirketimiz adına teşekkür ederim.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Demaş A.Ş. ve Marshall şirketlerinin yetkilileri, site sakinleriyle birlikte objektiflere poz verdi.UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.