21 Şubat 2019
  • Bolu11°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara11°C

YOLLAR BOZUK ŞİKAYETLER ARTIYOR, PEKİ BAŞKAN NE DİYOR?

YOLLAR BOZUK ŞİKAYETLER ARTIYOR, PEKİ BAŞKAN NE DİYOR?

08 Aralık 2010 Çarşamba 00:00

Doğalgaz bağlantıları yolları bozuyor, belediye yeni trafik master planı çerçevesinde açıyor kapıyor çalışıyor. Peki, vatandaş ne diyor?

Vatandaş günlük yaşamda karşılaştığı bu sorun yüzünden şikayetçi. Şikayetini türlü vesilelerle dile getirmeye çalışıyor. Örneğin gazetelerin ziyaretçi defterleri.

Vatandaşlar ziyaretçi defterlerine ileti göndererek sorunun çözümünü takip ediyor.Sanayi esnafı,rot-balansçılar bu problemden ötürü iş yoğunluğu yaşıyorlar mı? Bilmemekle beraber, Belediye Başkanı Yılmaz altyapı çalışmaları bitmeden yollara ancak lokal olarak müdahale ederim diyor.

“ Önümüzdeki dönem içerisinde daha çok yer kazacağız, Bolu halkından biraz sabırlı ve hoşgörülü olmasını istiyoruz”
Yapılan çalışma hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “
Tüm bu çalışmaların Bolu’nun alt yapısının sağlamlaştırmak adına yapıldığına da dikkat çeken Başkan Yılmaz, Bolululardan bir yıl sabır göstermelerini istedi. Yılmaz; “Bunları yaparken de birçok yeri kazacağız, gürültüler çıkaracağız. Bolu halkından biraz sabırlı ve hoşgörülü olmasını istiyoruz. Bunlar bir sefer yapılacak çalışmalar. Şu anda kalıcı olarak da bu sistemi de çözmeye çalışıyoruz ve önümüzdeki dönem içerisinde daha çok yer kazacağız. Çünkü içme su şebekesinin tamamını değiştireceğiz. Bunu yaparken de mümkün mertebe az zayiatla çalışmaya gayret etsek de birçok tümsekler, birçok kazılar olacaktır. Önümüzdeki yıl içerisinde vatandaşlarımızdan bize bir yıl daha sabır göstermelerini istiyoruz. Bu çalışmalar bittikten sonra Bolu’da alt yapı sorununu çözeceğiz ve ondan sonra üst yapıya geçmiş, cila dönemini başlatmış olacağız. Bu konuda emeği geçen belediyenin bütün personeline; işçisinden müdürüne kadar mühendisine kadar hepsine teşekkür ediyorum. Planladığımız programladığımız bir şekilde

Bolu’ya hizmette sınır olmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sadece Bolu halkından biraz sabırlı olmasını istiyoruz” diye konuştu.

 UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.