17 Şubat 2019
  • Bolu0°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara-2°C

DÜN MAVİ SALONDA “FUTBOL” KONUŞULDU

DÜN MAVİ SALONDA “FUTBOL” KONUŞULDU

25 Aralık 2010 Cumartesi 00:00

Selçuk Yula, Bülent Tulun, Turgay Demir ve Hakan Dilek öğrencilere “Futbol”u anlattı

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Spor Yöneticiliği bölümünün davetlisi olarak Bolu'ya gelen Fotomaç Gazetesi'nin spor yazarları dün “Futbol” konulu panelde konuştular.

İzzet Baysal Kültür Merkezi Mavi Salonda gerçekleşen panel, saat 14:00'de başladı. Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Gazanfer Doğu'nun yönetimindeki panele Fenerbahçe'nin eski golcülerinden ve halen spor yazarlığı yapan Selçuk Yula, Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun ile Fotomaç Gazetesi'nin spor yazarları Turgay Demir ve Hakan Dilek katıldı.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencilerinin ilgi gösterip, dikkatle izledikleri panel, 2 saatten fazla sürdü. Konuşmacılar, futbol sahalarında görülen olumsuz karelerin ortadan kaldırılmasına yönelik düşüncelerini, liderlik ve yöneticiliğe dair görüşlerini öğrencilerle paylaştılar.
İkinci bölüm soru, cevap şeklinde geçti. Panelde bir sınırlama yoktu. Öğrenciler öğrenmek istedikleri, merak ettikleri her konuyu sorma fırsatını buldular. Panel bir sohbet havasında sona erdi.

Toplantının sonunda; günün anısına, konuklara Abant İzzet Baysal Üniversitesince birer plaket takdim edildi. Çıkışta çekilen hatıra fotoğrafının ardından konuklar Bolu'dan ayrıldı.UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.