24 Mart 2019
  • Bolu-1°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara0°C

BOLU’NUN EN KÖKLÜ LİSESİNİ BAŞKAN YILMAZ ZİYARET ETTİ

Bolu’nun en köklü lisesini Başkan Yılmaz ziyaret etti

14 Ocak 2011 Cuma 00:00

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer Bolu'nun en köklü lisesi Bolu Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

Başkan Yılmaz'ın ve Milli Eğitim Müdürü Sezer'in katıldığı ziyarete okul aile birliği üyeleri, okul öğrenci temsilcileri ve öğretmenleri katıldı. Yılmaz öğrenci ve öğretmenleri ile sohbet ettiği ziyaret kahvaltıyla devam etti. Sohbet havasında geçen ziyarette konuşma yapan Okul Müdürü Emin Burukoğlu ; “Bolu Anadolu Lisesi'nin Bolu'nun en köklü lisesi olduğunu belirterek lisenin 2010–2011 öğretim yılında 3. kez Anadolu Lisesi'ne dönüştürüldüğünü, söyledi. Bu durumun Türkiye'de ender bir durum olduğunu ifade etti.

Okulun bu yaz, Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ve Okul Aile Birliğinin çalışmaları ile çehresinin değiştiğini belirtti. Okul Müdürü Emin Burukoğlu'' Okulu; öğrenci, veli ve çevre ile kaynaştırıp, öğretimin yanında eğitime büyük önem vererek öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak hedefindeyiz .” dedi ve katkılarından dolayı herkese teşekkür etti.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.