26 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul25°C
  • Ankara17°C

ÖZÇİMEN, RADYO PROGRAMINDA İÇİNİ DÖKTÜ

ÖZÇİMEN, RADYO PROGRAMINDA İÇİNİ DÖKTÜ

19 Ocak 2011 Çarşamba 00:00

Vali İbrahim Özçimen, Köroğlu Gazeteciler Cemiyetinin hazırladığı Bolu Fm ve Yankı Fm’den ortak yayınlanan ‘Cemiyet Saati’ adlı programa katıldı. Programda Özçimen, Bolu’nun gelişmeye çok açık ve turizm yönünden çok bakir bir il olduğunu kaydetti.

Vali Özçimen canlı olarak yayınlanan programda ilimizin sorunları ve yapmayı planladıkları çalışmaları aktardı. Program sunucusu Mehmet Demirci’nin ilimizdeki, eğitim, sağlık, ulaşım konuları ile yapılması düşünülen projeler ile ilgili sorularını cevaplandıran Vali Özçimen, Bolu’nun gelişmeye çok açık ve turizm yönünden çok bakir bir il olduğunu kaydetti.

”Bolu halkı Abant konusunda yüreğini ferah tutsun”

Abant konusunda da açıklamalarda bulunan Vali Özçimen, Bolu halkının Abant konusunda sabırlı olmasını istedi. Bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İbrahim Özçimen, “Önceden yapıldığı gibi Abant’ın içine iş makinelerinin girmesine izin vermiyoruz. Abant bizim için nadide bir çiçek, bu yüzden bütün çalışmalar işçi gücüyle, el emeğiyle yapılıyor. Bu titiz ve itinalı çalışma gecikmeyi de beraberinde getiriyor. Bolu halkı Abant konusunda yüreğini ferah tutsun, asla yanlış yapılmasına izin vermeyeceğiz.” dedi. Milli Eğitimdeki çalışmalar üzerine sorulan soruya Özçimen, “Yapı olarak, Okul binası olarak bir sıkıntımız yok. Hem devletimiz tarafından hem de Bolulu hayırseverler tarafından yapılan okullarımız var. Ama benim istediğim başarı çok daha farklı. Biz eğitim olarak çocuklarımıza neler verebiliyoruz. Bu konunun üzerine durulması lazım. Daha önce görev yaptığım Burdur’da birçok şeyi başarmıştık. Bolu’da da başaracağız. Bunu öğretmenlerimizle beraber yapacağız” dedi.
 UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.