21 Şubat 2019
  • Bolu11°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara11°C

MİLLETVEKİLİ FATİH METİN’DEN KOBİ VE ÖZEL İŞLETMELERE MÜJDELİ HABER

Milletvekili Fatih Metin’den KOBİ ve özel işletmelere müjdeli haber

25 Ocak 2011 Salı 00:00

AK Partili Milletvekili Fatih Metin, KOBİ ve özel işletmeler için yeni hibe desteği sağlayan Eurostars Programı için proje başvuru sisteminin açıldığını ve son başvuru tarihinin 24 Mart 2011 olduğunu belirtti.

AK Partili Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Fatih Metin herhangi bir teknoloji alanı ve sektör ayrımı yapmaksızın Ar-Ge odaklı faaliyetler yürüten KOBİ’lerin ve en büyük ölçekli işletmelerin projelerini destekleyecek Eurostars Programı için proje başvuru sisteminin açıldığını ve son başvuru tarihinin 24 Mart 2011 olduğunu belirtti.

Milletvekili Fatih Metin yaptığı yazılı açıklamada, Avrupa Komisyonu ve Eurostars ülkelerinin Avrupa’daki KOBİ’lerin rekabetçiliğinin arttırılması için başlattıkları KOBİ’lere özel, hızlı ve etkin bir destek programı olan Eurostars, herhangi bir teknoloji alanı ve sektör ayrımı yapmaksızın Ar-Ge odaklı faaliyetler yürüttüğünü ifade etti. KOBİ’lerin ve büyük ölçekli işletmelerin projelerinin desteklenmesini amaçladığını kaydeden Milletvekili Metin, 24 Mart 2011 tarihinde kapanacak olan Eurostars Programı 6’ncı proje başvuru sisteminin açıldığını belirtti.

Açıklamalarının sonunda Milletvekili Metin, Eurostars programına ilişkin ayrıntılı bilgiye www.eureka.tubitak.gov.tr veya www.eurostars-eureka.eu adreslerinden ulaşabileceğini kaydetti.
 UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.