22 Temmuz 2019
  • Bolu15°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara21°C

BELEDİYE DÜĞÜN SALONU İHALEYE ÇIKIYOR

Belediye Düğün Salonu ihaleye çıkıyor

28 Ocak 2011 Cuma 00:00

Mülkiyeti Belediye’ye ait olan Belediye Düğün Salonu açık teklif usulü ile 3 yıllığına kiralanacak. Belediye Encümen Salonu’nda yapılacak olan ihalenin tarihi 1 Şubat.

Belediye kaynaklarından edinilen bilgiye göre, düğün salonunun bir aylık kira bedeli 4 bin 500 lira olan iş yerinin 3 yıllık kira bedelinin 162 bin lira olduğu açıklandı. Yüzde 3 geçici teminat miktarının ise 4 bin 860 lira olduğu bildirildi.

Belediye’den ihaleye ilişkin yapılan açıklamada şu ifadeler yer verildi: “İhaleye katılacakların yüzde 3 geçici teminat miktarı 4 bin 860 lirayı ihale tarihi olan 1 Şubat 2011 Salı günü saat: 14.00’e kadar Belediye veznelerine yatırmaları gerekiyor. İhaleye katılmak isteyenlerin teslim etmeleri gereken belgeler ise şöyle; Kanuni İkametgah ve Tebligat adresini gösterir belge, vekaleten katılanlar için noter tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri, geçici teminat belgesi, vergi dairesinden borcu olmadığına dair alınmış belge, oda kayıt belgesi, Bolu Belediyesi’ne borcu olmadığına dair alınmış belge, Sosyal Güvenlik Kurumu’na borcu olmadığına dair alınmış belge, şartname bedeline ilişkin 300 lirası ödendiğine dair makbuz.”

Açıklamada son olarak şu ifadelere yer verildi: “İhaleye katılacaklar istenilen belgelerin koyulduğu zarflarını 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/c maddesinde belirtilen Açık Teklif usulüne göre hazırlamaları ve en geç ihale günü saat 14.00’e kadar Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne vermeleri gerekiyor. İhaleye ait şartnameler mesai saatleri içerisinde 300 lira karşılığında Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden temin edilebilir.”
 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.