20 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara18°C

“KÜÇÜK KÜBRA TAKDİR ALDI”

“Küçük Kübra takdir aldı”

29 Ocak 2011 Cumartesi 00:00

Böbreklerinde büyüme tanısı konan küçük Kübra'ın tedavisine başarılı bir şekilde devam ediliyor. Kübra'da dün diğer çocuklar gibi karne aldı. Yaşadığı sıkıntılara rağmen derslerine çalışan ve tedavisi dolayısıyla üç ay okuldan uzalk kalan Kübra bu gün takdirname aldı. Küçük Kübra'yı başarısı dolayısıyla tebrik eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, kendisine minibook hediye edeceğini söyledi.

HABER: ZEKİ ERCİVAN

3 yaşında böbreklerinde büyüme tanısı konulan Kübra Ok, aradan geçen 8 yılda 4 kez böbrek ameliyatı geçirdi. Kübra tedavisinin devam edebilmesi için üç ay süreyle okulundan ayrı kalmak zorunda kaldı ama bütün bu olumsuzluklar Kübra'nın başarısının önüne geçemedi. Küçük Kübra yaşadığı bütün olumsuzluklara rağmen dün bütün çocuklarla birlikte karne aldı. Kübra başarısı dolayısıyla takdirname belgesi aldı.

MİNİBOOK HEDİYE EDECEK

50. Yıl İzzet Baysal İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören küçük Kübra'nın Öğretmeni Necla Tunçkol, Küçük Kübra'nın derslerinde çok başarılı olduğunu söyledi. Daha önce kendisini rahatsızlığı süresi içerisinde ziyaret eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Küçük Kübra'yı başarısından dolayı tebrik etti. Başkan Yılmaz Küçük Kübra'ya minibook sözü verdi.
 UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.