20 Şubat 2019
  • Bolu6°C
  • İstanbul7°C
  • Ankara9°C

“BEN KİMSEYE SOYTARI DEMEDİM”

“Ben kimseye soytarı demedim”

03 Şubat 2011 Perşembe 00:00

Yeni Sayfa 3

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, siyasi parti il başkanlarına “Hodri meydan” çağrısı yaptı. Yılmaz “Gelin Bolu’nun meselelerini tartışalım” çağrısında bulundu. Yaptığı açıklama esnasında bazı il başkanlarını kast ederek “Soytarı” ifadesini kullanıp kullanmadığı ile ilgili soruya Yılmaz “Ben kimseye soytarı demedim” diyerek cevap verdi.

Alaaddin Yılmaz, yaptığı açıklamada “Boluyla ilgili fikri olanlar gelsinler konuşalım tartışalım. Ola ki onların katacaklarıyla Bolu bir şeyler kazanır. Fikrileri varsa gelsinler konuşalım, beyan ettikleri fikirleri hizmete dönüştürelim dedik. Bilgi eksiklikleri varsa eksiklikleri giderelim, eleştiriler varsa alalım değerlendirelim, yanlışımız varsa düzeltelim dedim. Hatta kendileri bilgi sahibi değillerse danışmanlarıyla gelsinler onlara merak ettikleri konular hakkında bilgi verelim” dedi.

BOLU’NUN MESELELERİNİ TARTIŞMAYA HAZIRIM
Yılmaz açıklamasının sonunda il başkanlarına yaptığı çağrıyı tekrar ederek “Ben Bolu’da çeşitli siyasi partilerde il başkanlığı görevini sürdüren tüm arkadaşlarımızla Bolu’nun meselelerini tartışmaya hazırım. Ben sadece bu durumun dışında yapılanların doğru şeyler olmadığını söyledim. Ben kimseye soytarı demedim. Bu ifadeyi kullanırken de Ahmedi Mehmedi kastetmedim. Bolu’nun meselelerini tartışmanın dışında yapılan Bolu’ya faydası olmayan girişimleri ‘Soytarılık’ olarak adlandırıyorum” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.