23 Ağustos 2019
  • Bolu27°C
  • İstanbul27°C
  • Ankara29°C

“ALAADDİN YILMAZ’IN AÇIKLAMALARI BİZİ ÜZMÜŞTÜR”

“Alaaddin Yılmaz’ın açıklamaları bizi üzmüştür”

05 Şubat 2011 Cumartesi 00:00

AK Parti Mengen İl Genel Meclisi Üyesi Zeki Ozulluoğlu, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın Trend Bolu dergisinde çıkan iddialarına yanıt verdi.

Zeki Ozulluoğlu dün gerçekleşen İl Genel Meclisi Toplantısı’nın sonunda söz alarak Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın Bolu Trend Dergisi’nde verdiği demece cevap verdi. Ozulluoğlu yaptığı açıklamada “2011 Ocak Trend Bolu Dergisi’nde, il genel meclisini ve paragrafın sonunda kendi üzerime alındığım Kızılay Parkı konusunda ‘Mengen İl Genel Meclisi kalktı konuşuyor’ şeklindeki yorumuna cevap vermek istiyorum. Ve beyanda ‘Sana ne kardeşim sen ne karışıyorsun’ şeklinde ki yorumunu üzülerek okudum. Daha da üzüldüğüm 8 yıldır AK Parti iktidarının hiçbir şey yapmadığı iddiası meclis üyeleri olarak bizleri ve meclis başkanımızı suçlanması ve sizin bu beyanlara cevap vermeyişiniz gerçekten beni derinden üzmüştür”

BEN BOLU İL GENEL MECLİSİ ÜYESİYİM

Ozulluoğlu açıklamasının sonunda “Partimizin kurucu il başkanı ve belediye başkanı olarak 20 yıldır tanıdığım Alaaddin Başkan’ı yeri geldi eleştirdim yeri geldi yanında durdum. Fakat dergide ifade edilen ‘Manukyan’ın işini yapın, maskaralık yapmamasını söyledim. Ak parti 8 yıldır çivi çakmadı’ sözleri şahsımı meclis adına üzüntüye sokmuştur. Ben yapılanları ve yapılmayanlar noktasında ayrıntıya girmeyeceğim ama Zeki Ozulluoğlu olarak Mengen’den seçilmiş bir il genel meclisi üyesi olarak dolayısıyla Bolu’nun il genel meclisi üyesiyim. Burada alınan her kararda olumlu ya da olumsuz oyum var kararım var vebalim var. Yoksa ben Mengen’in kendi meseleleri dışında başka hiçbir konuya değinmeyen bir üyesi mi olmalıyım? Burada bulunma amacımıza ters konular bunlar. O zaman Bolu’yla ilgili konuları Büyük Millet Meclisi’nde milletvekillerimiz oylasın ve bu orada bitsin. Ben burada doğru bildiklerimi söyleyeceğim ve oyumu vereceğim. Ama netice olarak malumunuz meclisimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Mecliste alınan kararlarımız kesinlikle Bolu’nun tanıtılması Bolu’nun gelişmesi ve insanımızın hayat kalitesinin artması ve önün Açılması olarak düşünülmelidir” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.