18 Temmuz 2019
  • Bolu21°C
  • İstanbul28°C
  • Ankara23°C

ALAADDİN YILMAZ; “BENİM HER TARAFIM SİVRİ”

Alaaddin Yılmaz; “Benim her tarafım sivri”

24 Şubat 2011 Perşembe 00:00

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hakkında yapılan eleştiri ve yorumlarla ilgili verdiği cevap kamuoyunda ilerleyen günlerde çok tartışılacak türden. Yılmaz’ın verdiği cevabın kamuoyunda nasıl yankılar bulacağı merak ediliyor.

Göreve geldiği ilk günden bu yana gerçekleşmesi için yoğun çaba sarf ettiği projesini Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz şu şekilde anlattı “Bolu Belediyesi’ne başladığımız günden bu yana asfalt şantiyesini Bolu’nun dışına çıkarmaya uğraşıyorduk. Bu gün bizim yeni oluşturduğumuz sistem kuruldu ve üretimine başladı. Şu an deneme üretimine girdik. Bu tesisle saatte üç yüz tonun üzerinde mamul üretebilme olanağına sahip. Bundan sonra Bolu’ ya asfalt yapımı için gerekli malzemenin üretilmesi için başka bir tesisin kurulmasına gerek kalmadı. Hem Özel İdare’nin hem Karayolları’nın hem de Bolu Belediyesi’nin bütün ihtiyacını karşılayacak çapta bir tesis kuruldu”

BENİM HOŞUMA GİDER
Kent Meydanı ve hakkında yapılan eleştirilerle ilgili Yılmaz şu ilginç cevabı verdi “Birilerinin benim yüzümden geriliyor olması benim hoşuma gider. Çünkü benim her tarafım sivri olduğu için mutlaka birinin bir tarafına batar” Yılmaz’ın verdiği cevabın ilerleyen günlerde kamuoyunda nasıl tepkilere yol açacağı ise merak ediliyor.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.