11 Temmuz 2020
  • Bolu21°C
  • İstanbul27°C
  • Ankara24°C

“BEN SİZDEN BİRİYİM”

“Ben sizden biriyim”

28 Şubat 2011 Pazartesi 00:00

CHP İl Genel Meclisi Üyesi Hakkı Fidan dün İl Kültür Turizm Müdürlüğü konferans salonunda milletvekili aday adaylığını açıkladı. Fidan adaylık açıklamasında “Ben sizden biriyim” diyerek partililere seslendi. Fidan’ın açıklamasına yüzlerce partili katıldı.
Hakkı Fidan konuşmasının başında “Bu iş göründüğü gibi değil çok heyecanlıyım. Burada dostlarımı bir arada görünce söyleyeceğim her şeyi unuttum. Hepinize katılımınız için teşekkür ederim”

SİZİN TEMSİLCİNİZ OLACAĞIM
Fidan sözlerini şu şekilde sürdürdü “Köylünün sütü pancarı pazartesi para etmiyor. Biz dünyanın en pahalı mazotunu kullanıyoruz. Gübre fiyatları el yakıyor. Bende çiftçiyim bu sorunları vatandaşımızın çiftçimizin yaşadığı sorunları çok iyi biliyorum. Ben bu sorunları meclise taşımak için aday olmaya karar verdim. Sizin temsilciniz olmak için bu fiyat istikrarsızlığını ortadan kaldırmak köylümüzün verdiği emeğe değecek bir sonuç almak için sizin temsilciniz olacağım”

SİFTAH YAPMADAN İŞYERİNİ KAPATAN ARKADAŞLARIMIZ VAR
Ekonomik sıkıntılar yaşayan sektörlere dikkat çeken Fidan “Aynı zamanda kırk yıldır nakliyecilik sektöründe çalışma yapıyorum. Bu iş benim baba mesleğim. Ben nakliyecilerin sorunlarını çok yakından bilen birisiyim. Nakliyeci artık iş yapamaz hale geldi. Nakliyeciliğin maliyetleri çok yükseldi. Sanayici esnafının hali içler acısı. Siftah yapmadan işyerini kapatan sanayici arkadaşlarımız var. Ben Hakkı Fidan olarak bu sorunların çözülmesi için aday oldum”

DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM
Fidan açıklamasının sonunda “Kısacası toplumun tüm kesimleri AKP iktidarı tarafından perişan edildi. Köylü çiftçi halinden memnun değil. İşçi esnaf halinden memnun değil. Benim şoför arkadaşlarım halinden memnun değil. Allah aşkına şuan halinden memnun olan var mı? Türkiye’nin Cumhuriyet Halk Partisi’ne ihtiyacı var, Bolu’nun Cumhuriyet Halk Partili milletvekillerine ihtiyacı var. Bu sorunların sadece CHP aracılığıyla çözüleceğine inandığım için aday oldum. Desteklerinizi bekliyorum. Ben içinizden biriyim. Ben size layık olacak şekilde çalışacağım”
 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.