25 Haziran 2019
  • Bolu26°C
  • İstanbul29°C
  • Ankara32°C

BOLU AĞIR CEZA HÂKİMİ ÇETİN CANBAZOĞLU BU İLETİYLE YİNE GÜNDEME GELDİ,

Bolu Ağır Ceza Hâkimi Çetin Canbazoğlu bu iletiyle yine gündeme geldi,

28 Şubat 2011 Pazartesi 00:00

“MEHMETÇİK'E KELEPÇE TAKAMAZSINIZ..!”

Sosyal paylaşım ağı Facebook’ta kendi profilinden paylaştığı iletilerle gündeme gelen Ağır Ceza Hakimi Çetin Canbazoğlu son dönemde yaşanan sıcak gelişmelerle ilgili yeni bir ileti daha paylaştı. Canbazoğlu iletisinin başlığında “MEHMETÇİK'E KELEPÇE TAKAMAZSINIZ..!” ifadeleri yer aldı.

Çetin Canbazoğlu’nunun iletisinde şu ifadeler yer aldı “MEHMETÇİK'E KELEPÇE TAKAMAZSINIZ..!" "Hastaneye giden harp malulü bir Mehmetcik’tir. Ne siz ne de bir başkasının Mehmetcik’e kelepçe vurmasına izin vermem.” BU SÖZLER GÜNEYDOĞU GAZİSİ, ONURU ŞEREFİ HERŞEYİN ÜSTÜNDE GÖREN,KAHRAMAN OKTAY ASTSUBAY'A AİT..! ...KENDİSİ SİLİVRİ'DE VATANA İHANETLE(?) SUÇLANIYOR..! VATAN EVLATLARI MÜCADELELERİNE SİLİVRİ ZULÜMHANESİNDE DEVAM EDİYOR...!”
HASTANEYE GİDEN HARP MALULÜ BİR MEHMETCİK’TİR

Canbazoğlu paylaştığı iletinin devamında geçtiğimiz günlerde tutuklanan Gazeteci Yazar Soner Yalçın’a ait internet sitesi ODATV’den bir alıntı yaparak şu ifadelere yer verdi “Adı, Oktay Yıldırım. Ergenekon davasının bir numaralı sanığı. 3 yıl 8 aydır tutuklu. Bugünlerde adı basında yine sık duyuluyor. Ergenekon soruşturmasını başlattığı iddia edilen Ümraniye bombalarının nasıl bir tertip olduğunu ortaya koyan polis kamerası görüntüleri haberlerde yer almaya başladı. Ama konumuz bu değil. Konumuz şu; Oktay Yıldırım astsubay. Harp malulu sıfatıyla emekli. Güneydoğu’da sakatlandı. Tedavisi Silivri Cezaevinde de sürüyor. Oktay Yıldırım mahkeme kararıyla Bahçelievler Fizik Tedavi Hastanesine sevk edildi. Ancak üç seferdir gidemiyor. Gitmiyor! Çünkü: Oktay Yıldırım’a kelepçe vurmak istiyorlar. Reddediyor. Bunu yürüyemediğini, kaçmak ihtimalinin olmadığı gibi gerekçelerle reddetmiyor. O diyor ki; “Ben hastaneye Ergenekon tutuklusu kimliğimle gitmiyorum. Ben cezaevinde hasta olmuş ve bu nedenle hastaneye gidiyor değilim. Hastaneye giden harp malulü bir Mehmetcik’tir. Ne siz ne de bir başkasının Mehmetcik’e kelepçe vurmasına izin vermem.” Oktay Yıldırım zor yürüyor. Rahatsızlığı her geçen gün artıyor. Üç seferdir hastaneye gitmeyi reddediyor. Kendini değil, mensubu olduğu Türk Silahlı Kuvvetleri’nin onurunu düşünüyor. Odatv.com
 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.