20 Mart 2019
  • Bolu12°C
  • İstanbul12°C
  • Ankara15°C

YILMAZ’DAN CEVAP GECİKMEDİ; “SENDE SORUN YOKSA BAŞKASINDA DA YOK”

Yılmaz’dan cevap gecikmedi;  “Sende sorun yoksa başkasında da yok”

08 Mart 2011 Salı 00:00

 Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hüseyin Aykan, Belediye tarafından çeşitli basın yayın kuruluşlarına ödenen 275 Bin TL’lik ödeme ile ilgili Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a yapılan ödemelerin açıklanması için çağrıda bulundu. Yılmaz, Aykan’ın yaptığı çağrıya “Sende sorun yoksa başkasında da yok” dedi.

 

Belediye tarafından çeşitli basın yayın organlarına ödenen resmi ilan, reklam ve abonmanlık bedelleri ile ilgili ödenen toplam 275 Bin TL’lik rakam tartışılmaya devam ediyor. Konuyla ilgili Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hüseyin Aykan önceki gün yaptığı açıklamada Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a yapılan ödemelerin kamuoyuna anlatılması ile ilgili çağrıda bulundu. Aykan’ın çağrısına Yılmaz “Sende sorun yoksa başkasında da yok” diyerek cevap verdi.

BAŞKASINA ŞÜPHEYLE BAKMASINA GEREK YOK KENDİSİNE ŞÜPHEYLE BAKSIN
Yılmaz yaptığı açıklamada “Bolu’da ki gazetecilerin tamamına kesilen faturaların dışında yapılmış bir ödeme var ise diğerlerinde de var demektir. Yoksa diğerlerinde de yok demektir. Bir insanın şüpheyle bakabilmesi için önce kendi faturasını kendi cemiyeti adına kesmesi gerekiyor. Bu nedenle başkasına şüpheyle bakmasına gerek yok kendisine şüpheyle baksın. Kesilen faturanın tamamını gösterdi mi göstermedi mi? Onun izahını kendileri yapsın” dedi.

BAŞKASINDA SIKINTI ARAMAYA GEREK YOKTUR
Yılmaz açıklamasının sonunda “Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti adı altında kesmiş oldukları tek fatura var mı? Yoksa Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti adına alınan ödemelere hangi faturaları kestirdiniz? Kestirdiğiniz faturanın tamamını cemiyete yansıttınız mı? Bu konularda sıkıntı yoksa başkasında sıkıntı aramaya gerek yoktur” dedi.
 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.