16 Şubat 2019
  • Bolu2°C
  • İstanbul5°C
  • Ankara7°C

SIRA DİĞER DÜKKÂNLARDA

Sıra diğer dükkânlarda

17 Mart 2011 Perşembe 00:00

Bolu Belediyesi geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ihale ile İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan toplam 14 Belediye dükkânını satışa çıkarmış ve işyerlerinden 11’i alıcısını bulmuştu. Belediye şimdi Karamanlı Mahallesi İsmet Paşa Caddesi’nde bulunan 24 adet iş yerinin ihale ile satışını yapacak.

Mülkiyeti Bolu Belediyesi’ne ait olan İzzet Baysal Caddesi’nde bulunan işyerleri ile ilgili açık artırma usulü ile gerçekleştirilen ihalede bütün dükkânların satışında kıran kırana bir rekabet yaşanmıştı. Satışı biten iş yerlerinin tapuları Bolu Belediyesi tarafından hazırlandı. Borcunu bitiren dükkân sahipleri tapularını İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne müracaat edip alabilecekler.

DİĞER DÜKKANLARIN SATIŞI YAPILACAK
Bolu Belediyesi’ne ait olan Karamanlı Mahallesi İsmet Paşa Caddesi’nde bulunan 24 adet iş yerinin ihale ile satışı yapılacak. 22.03.2011 Salı günü 13 dükkân 23.03.2011 Çarşamba günüde 11 dükkânın ihale ile satışı yapılacak. İhaleye katılmak isteyen vatandaşlar, Bolu Belediyesi veznelerine 250 TL şartname bedeli yatırıp Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Gelir Şefliği’nde işlemlerini gerçekleştirebilecekler.
 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.