24 Mart 2019
  • Bolu-3°C
  • İstanbul6°C
  • Ankara-4°C

“AKLINDAN ŞÜPHE EDERİM”

“Aklından şüphe ederim”

29 Mart 2011 Salı 00:00

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kent Meydanı projesiyle ilgili kamuoyunda yapılan yorumlar hakkında açıklama yaptı. Yılmaz, Kent Meydanı Projesi’ne karşı çıkanların akıl sağlığından şüphe ettiğini söyledi.

HABER: ZEKİ ERCİVAN
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yaptığı açıklamada “Bolu’da meydan yapılmasın diye görüş bildirmek Bolu halkına saygısızlıktır. Kentin ortasında meydan olmasını istemeyen bir halkın olması mümkün değildir. Yani bu durumun izahı da yoktur. Meydan projesine karşı çıkan halk olmaz. Eğer biri ben meydan istemiyorum diyorsa hemen onu testten geçirmek gerekir. Onun aklından şüphe ederim. Biz zaten hastanelerimizi bu tip yaklaşımlar sağlıklı olsun diye yaptırıyoruz” dedi.
EN SON KARARI YÜKSEK ANITLAR KURULU VERECEKTİR
Kent Meydanı ile ilgili Yüksek Anıtlar Kurulu tarafından onaylanmış projeyi hemen hayata geçireceklerini sözlerine ekleyen Yılmaz “Kent Meydanı projenin uygulanması noktasında daha önce Yüksek Anıtlar Kurulu tarafından onaylanmış bir proje çalışması var. Bu çalışma göz önünde bulundurularak alana talip firmaların yaptığı projeler gözden geçirilecektir. Bu konuda en son kararı Yüksek Anıtlar Kurulu verecektir. Yüksek Anıtlar Kurulu’nun onay verdiği bir projeyi hemen uygulamaya geçeceğiz” dedi.
BU SORULARIN CEVAPLARI BİZDE MEVCUTTUR
Yılmaz açıklamasının sonunda “Bolu’nun Kent Meydanı Projesi ve çalışması ayrı bir durumdur şehrimizdeki trafik yoğunluğu ile ilgili sorunun çözümü ayrı bir yoldur. Bu iki durumu birbirine karıştırmamak gerekir. Bütün bu sorunların çözümü bizim aklımızda çözülmüştür bütün bu soruların cevapları bizde mevcuttur” dedi.
 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.