23 Şubat 2019
  • Bolu1°C
  • İstanbul2°C
  • Ankara5°C

KIZIKSPOR YARARINA DÜZENLENEN GECEDE GRAND DÜĞÜN SALONU DOLDU TAŞTI

KIZIKSPOR YARARINA DÜZENLENEN GECEDE GRAND DÜĞÜN SALONU DOLDU TAŞTI

29 Mart 2011 Salı 00:00

Hafta sonu Grand Düğün Salonu'nda düzenlenen Kızık gecesine ilgi çok fazlaydı. Etkinliğe Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili başta olmak üzere seçkin konuklar katıldı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Naci Parlak ile Halk ve Eşitlik Partisi birer çiçek göndererek yapılan etkinliği kutladı.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen; İstanbul'da katılmak zorunda olduğu bir toplantı nedeniyle çok istediği bu geceye katılamayacağı ifade ederek, üzüntüsünü belirtti.
Gece Kızık Köyü'nü tanıtan slayt gösterisi ile başladı. Bu slayt gösterisinde izleyiciler, Kızık Köyü tarihi ile birlikte,mazinin sararmış yaprakları arasında kendilerine ve ailelerine ait izler buldu. Duygusal anların yaşandığı o dakikalar da gözler buğulandı, mendiller ıslandı.
Birlik ve beraberliğin insan yaşamında ne kadar önemli olduğuna bir kez daha vurgu yapıldı.

Kızıkspor Yardımlaşma Derneği adına Necmi Arman, “ Kızık Konağı” yapımında geline aşamayı sinevizyon gösterisi eşliğinde davetlilere anlattı. Kızıklı olsun ya da olmasın, son bir hamleyle bu güzel projenin tamamlanacağını söyleyerek, destek istedi. Konağın şu anki haliyle 400 bin TL değerinde olduğunu, bitirildiğinde, değerinin yarım trilyonun üzerinde olacağına ifade etti.

Daha sonra Kızıkspor'a gelir elde etmek amacıyla yapılan çekilişte konuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.
Kızık'la özdeşleşen “Kızık Seymen Ekibi” gelen misafirlere unutulmaz bir gösteri sundu. O anı görüntülemek için, fotoğraf makinalarının flaşları sık sık patladı.
Grand Düğün Salonu çalışanları ve orkestrası geceye renk kattı. Solist Seda Kayrancıoğlu; Türk sanat müziğinden, Türk halk müziğinden unutulmaz parçalar seslendirdi.
Gecenin son bölümünde konuklar çifte telli oynayıp, halay çekerek doyasıya eğlendi.

Yapılan etkinlikten Kızıkspor'a 10 bin TL gelir elde edildiği
ifade edildi.

 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.