26 Nisan 2019
  • Bolu15°C
  • İstanbul17°C
  • Ankara17°C

GERGİN KONGRE!

GERGİN KONGRE!

03 Nisan 2011 Pazar 00:00

 Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi (ESKOP) olağan kongresi, Kooperatif Başkanı Ahmet Yoltaş ve Kooperatif Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çavuşoğlu arasında sözlü düelloya dönüştü.
Bu gün Belediye eski Nikah Salonu’nda gerçekleşen olağan kongrede ESKOP Başkanı Ahmet Yoltaş hakkında çeşitli iddialarda bulunan ESKOP Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çavuşoğlu’na kürsüden cevap verdi. Yoltaş hakkında yapılan suçlamaların ve iddiaların doğru olmadığını söyledi. Konuyla ilgili kararın kooperatifte inceleme yapan müfettişlerin incelemeleri sonucunda ortaya çıkacağını söyledi.

TANSİYON YÜKSELDİ
Yoltaş’ın ardından kürsüye çıkan Çavuşoğlu kooperatifle ilgili iddialarını tekrar etti. Yoltaş yönetiminde kooperatif bünyesinde usulsüz işlerin yapıldığını söyleyen Çavuşoğlu kooperatifte inceleme yapan müfettişlerin hazırladığı rapordan alıntılar yaptı. Çavuşoğlu’nun iddialarına cevap vermek için Yoltaş tekrar kürsüye çıktı. Yoltaş, konuşmasının başında Çavuşoğlu ile ilgili daha önceden yaşanmış bir olayı ifade ederken Çavuşoğlu yerinden kalkarak Yoltaş’a “Ahlaksızsın, hırsızsın” diye bağırdı. Yaşanan tartışmada salonda tansiyon yükselirken kongre divanı tartışmaya müdahale etti. Kongre hakkında tüm ayrıntılar yarın gazeteniz Bolu Gündem’de.
 


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.