22 Temmuz 2019
  • Bolu18°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara21°C

İSMAİL ALTINTAŞ:“BOLU'YA HİZMETLERİM SÜRECEK”

İsmail Altıntaş:“Bolu'ya hizmetlerim sürecek”

19 Nisan 2011 Salı 00:00

Ak Parti'de milletvekili aday adayı olan 35 isim arasında yer alan ve Ankara bürokrasisinde Bolulu olarak tanınmış güçlü bir isim olan İsmail Altıntaş, Başbakan Erdoğan'ın milletvekili aday listesi kararına saygı duyduğunu belirtti. Altıntaş, bundan sonraki süreçte Bolu'ya hizmetlerini sürdüreceğini açıkladı.

Ak Parti'de milletvekili aday adaylığını açıklayan 35 isim arasında yer alan ve kısa sürede yaptığı çalışmalara rağmen partinin temayül yoklamasından ikinci sırada çıkmayı başaran İsmail Altıntaş, Bolu Gündem gazetesini ziyaret etti. Milletvekili aday adaylığına ismini yazdırması sonrası kısa sürede kamuoyunun ilgisini çeken Altıntaş, Başbakan Erdoğan'ın liste kararına saygı duyduğunu söyledi. Altıntaş açıklamalarında, “Milletvekilliği aday adaylığıyla göreve talip olmuştum. Takdir bu şekilde oldu. Dolayısıyla bir kırgınlık yaşamamız söz konusu değil. Benim en önemli mutluluğum, Bolu'ya karşı bir sorumluluğum vardı. Bu sorumluluk ve görevi yerine getirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim halen. O noktada üzerimizdeki sorumluluk bu dönem için ortadan kalktı. Önümüzdeki dönemdeki gelişmeleri bilemiyoruz ama hedefimiz Bolu'ya hizmet” dedi.

“BOLU GENÇLİĞİNİN UFUKLARINI GELİŞTİRMEMİZ LAZIM”

Ak Parti'nin Bolu'daki sırlama kararı hakkında ise Altıntaş, “Benim beklentilerim elbette ki farklıydı. Ama böyle bir karar verildi. Bu karara da saygı duymamız lazım” ifadelerini kullandı. Açıklamalarının devamında Ankara bürokrasisine geri dönmeye hazırlandığını dile getiren Altıntaş, şöyle devam etti: “Bolu'ya hizmet için yola çıktım. Bundan sonraki süreçte Ankara'da bürokrat arkadaşlarımızla Bolu'ya ve Bolululara hizmet etme noktasında da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bundan sonraki hedefim Ankara'daki bürokratları daha sık bir araya getirip, siyasilerimizle, Ankara'ya gelecek milletvekili adaylarımızla, Bolu'ya ve Bolululara hizmet noktasında elimizden gelen gayreti göstermektir. Onun dışında Bolu gençliğine, Bolu'daki üniversite gençliğine yönelik çalışmalar yapmak istiyorum. Çünkü Bolu gençliğinin ufuklarını geliştirmemiz lazım. Bunun içinde Bolu'daki gençlerle diyaloga geçip, çalışmalar yürütmeliyiz. Şu an Ankara'da bulunan siyasallı gençlerle de bir araya gelip bu tür çalışmalar yapıyoruz. Bunları Bolu'ya da aktarıp, Bolu'daki gençlerimizin Ankara'yla ve Ankara bürokrasisiyle olan bağlarını güçlendirmek gibi bir düşünce içerisindeyim. Bundan sonra da boş durmayacağız.”

“12 HAZİRAN'DA ÜLKEMİZ İÇİN EN İYİ SONUCUN ÇIKACAĞINA İNANIYORUM”

Açıklamalarının devamında, 12 Haziran Genel Seçimleri'nde Türkiye için en doğru sonucun çıkacağına inandığını belirten Altıntaş, “Türkiye'yi ve dünyayı çok iyi yorumlayabilen insanlar bundan sonraki süreçte tercihlerini çok iyi yapabileceklerini düşünüyorum. Hiçbir zaman teşkilatlarımız ya da diğer aday adaylarımız hakkında veya seçim süreci hakkında bugüne kadar bir şey söylemedim. Bugüne kadar sadece İsmail Altıntaş budur diye anlattım. İnsanlarımıza olması gereken nedir, Türkiye'nin ne tür hedefleri vardır, Türkiye dünyanın neresinde olması lazım gibi konular da ve Türkiye'nin dünyadaki yeri ile ilgili ufuk çizmek bizim görevimiz. O noktadan sonrada siyasi tercihlerini insanlar mevcut adayları da değerlendirerek doğru tercihlerini yapacaklardır.Bizim halkımız hiçbir seçimde yanlış karar vermedi. Yönlendirilmek istenen noktalara halkımız hiçbir zaman gitmedi. İsabetli bir karar verip, 12 Haziran günü ülkemiz için en iyi sonucun çıkacağına inanıyorum” diyerek açıklamalarını sonlandırdı.UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar