21 Temmuz 2019
  • Bolu21°C
  • İstanbul28°C
  • Ankara26°C

CHP'DE SEÇİM KOMİTESİ OLUŞTURULDU

CHP'DE SEÇİM KOMİTESİ OLUŞTURULDU

20 Nisan 2011 Çarşamba 00:00

Chp İl Başkanı Mehmet Karakaşoğlu Seçim komitesini oluşturduklarını, milletvekili adayların çalışacağı bölgelerin belirlendiğini, ilçelerde halkın sevgi seliyle karşılaştıklarını söyledi.

Karakaşoğlu konuşmasının başında Cumhuriyet Halk Partisi olarak seçim komitesini oluşturduklarını belirterek başladı. Karakaşoğlu konuşmasında,” Seçim komitesi gerekli sorumluluk dağılımını yaptı. Yönetimlere destek olmak amacı ile çalışmalar devam ediyor. Bu konuda gayet iyi gidiyoruz. Üç tane milletvekili adayımız artık farklı bölgelerde çalışacak. Birinci sıra milletvekili adayımız Tanju Özcan Bolu merkez, Mudurnu, Göynük, Mengen ağırlıklı çalışacak. Diğer ilçelere destek verecek. İkinci sıra adayımız Mehtap Mısırlıoğlu Seben, Kıbrıscık, Yeniçağ'da seçim çalışmalarını sürdürecek. Üçüncü sıra adayımız Hakkı Fidan Bolu Merkez ve kırsal bölgelerde çalışacak. Fidan kırsalda çalışmayı kendi istedi. Kırsalda çalışmasının daha etkili olacağını bildirdi” dedi.
Karakaşoğlu,“Halk sıkıntıları farkında kurtuluşu Cumhuriyet Halk Partisi'nde görüyor”
İlçelere gezilerinin başladığını belirten Karkaşoğlu ilk olarak Mudurnu'ya gittiklerini söyledi. Karakaşoğlu konuşmasının devamında,”Mudurnu Merkezde büyük bir çıkartma yaptık. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve örgüt yöneticileri ile yaptığımız gezide bütün esnafla uzun uzun konuşma fırsatımız oldu. Mudurnu'da evlere ziyaretler gerçekleştirilerek projelerimizi anlattık. Onlardan gelen taleplerini isteklerini belirledik. Yönetimle oturup istekler üzerine tartışıyoruz. İlçe ilçe projelerimiz var her ilçenin sorunlarını adaylar belirlenmeden önce o ilçe yönetimleri ile o ilçede toplum lideri diyebileceğimiz partimizi yakın kişilerle o ilçelerin sorunlarını projelerimize ekledik. Bolu'da ki seçmen yolsuzlukların önlenmesi ve işsizlik en çok yaşanan sorun olarak karşımıza çıkıyor. Projelerimizde halka anlatmamızda öncelik bunları kapsıyor. Öncelikle genel merkezin hazırladığı projeleri halkımıza anlatıyoruz. Göynük genel ve yerel seçimlerde bizim oldukça zayıf olduğumuz bir ilçeydi. Gittiğimizde Göynük İlçe merkezinde sevindirici bir kıpırdanma olduğunu gördük. Göynük halkında ülkenin çok farklı eksene kayabileceği endişesi var.Cumhuriyet Halk Partisini umut olarak görüyor Göynük halkı.Kıbrıscık'ta halk bizi çok güzel kucakladı.Halk sıkıntıları farkında kurtuluşu Cumhuriyet Halk Partisi'nde görüyor” diye konuştu.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.