22 Mart 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara6°C

HİZMET ETMEYE GELDİK

HİZMET ETMEYE GELDİK

27 Nisan 2011 Çarşamba 00:00

Merkez Mahalle Muhtar Derneği'nin yönetimi değişti. Sümer Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kahruman Başkan, Karamanlı Mahallesi Muhtarı Necati Dinçer Başkan Yardımcısı oldu. Kahruman konuşmasında, "Bizim tek gayemiz hizmet. Bolu'da herkes Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği'nin olduğunu bilecek” dedi.

Biz Bolu'ya hizmet etmek için göreve geldik diyen Sümer Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kahruman konuşmasında, "İlk önce çalışmamızda merkez mahalle muhtarları olarak, merkez mahalle muhtarları arasında birlik ve beraberliği sağlamak için aday olduk. Yirmi altı kayıtlı üyeden yirmi iki oy alarak başkan seçildim. Arkadaşlar bu görevi bize layık gördüler, verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Eskiden Bolu merkezde yirmi altı mahalleydik, şimdi kırk bir mahalle olduk. Sevgi saygı çerçevesi içinde kırk bir mahalle muhtarını bir araya getirmek istiyoruz. Üye olamayan arkadaşlarımızı dernek çatımızın altında toplamaya çalışacağız. Bizim tek gayemiz hizmet; Bolu'da herkes Merkez Mahalle Muhtar Derneği'nin olduğunu bilecek. Etkinliklerimiz olacak, muhtarlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz ve Belediye Başkanı ile görüşüp vatandaşımıza hizmet götüreceğiz” dedi.

KONGREDEN SONRA BOLU MERKEZ MUHTARLAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ŞÖYLE ŞEKİLLENDİ;

Başkan Sümer Mahallesi Muhtarı: Ali Rıza Kahruman

Başkan Yrd. Karamanlı Mahallesi Muhtarı: Necati Dinçer

Örgütlenme Sekreteri Beşkavaklar Mahallesi Muhtarı: Mehmet Özbey

Eğitim Sekreteri Borazanlar Mahallesi Muhtarı: Şevki Gündüz

Sekreter Sağlık Mahallesi Muhtarı: Kudret Gülderen

Muhasıp Üye Çıkınlar Mahallesi Muhtarı: Eyüp Öztürk

Veznedar Köroğlu Mahallesi Muhtarı: Abdullah Akgün.UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.