23 Eylül 2019
  • Bolu19°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara19°C

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI TANJU ÖZCAN, AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA 'HODRİ MEYDAN' DEDİ VE DÜELLOYA DAVET EDEREK SESLENDİ: “YÜREĞİNİZ YETİYORSA ÇIKIN KARŞIMA”

CHP Milletvekili Adayı Tanju Özcan, Ak Parti Milletvekili Adaylarına 'Hodri meydan' dedi ve düelloya davet ederek seslendi: “Yüreğiniz yetiyorsa  çıkın karşıma”

11 Mayıs 2011 Çarşamba 00:00

CHP Milletvekili Adayı Tanju Özcan, Ak Parti Milletvekili Adaylarını kamuoyu huzurunda düzenlenecek platformda tartışmaya davet etti. Özcan, gelmeye yürekleri yetmez ama halkın olduğu her yerde onlarla Bolu'nun meselelerini, Bolu'ya yapılacakları tartışmaya hazırım” dedi.

Haber: Ayşegül T.

CHP 1'inci Sıra Milletvekili Adayı Tanju Özcan, yaptığı açıklamalarda Ak Parti'nin Bolu Milletvekili Adayları hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu ve seçime sayılı günler kala Ak Partili adayları düelloya davet etti. Basın aracılığıyla yaşanan siyasi tartışmalar yerine halkın huzurunda projeleri tartışmanın daha yerinde olduğunu ifade eden Özcan, “AKP orada bir şey anlatıyor, biz burada bir şeyler anlatıyoruz. Nedense hiç bir araya gelemiyoruz. Ben buradan Ak Parti Milletvekili adaylarına açık bir çağrıda bulunuyorum. Gelin Bolu'nun sorunlarını halkın hakim olduğu bir yerde tartışalım. Bolu'nun ne sorunu var? Bugüne kadar Bolu'da hangi sorunlar çözüldü? Bugün hangi noktadayız? Bunları bir araya gelip konuşalım. Onlar yapacaklarını ortaya koysun, biz yapacaklarımızı ortaya koyalım. Neyi yaptıklarını, neyi yapamadıklarını halka anlatsınlar” dedi.

“SORDUĞUMUZ SORULARA CEVAP VERECEK DURUMDA DEĞİLLER”

Açıklamalarının devamında, “Onlara hodri meydan diyorum, yüreği yeten gelsin” diyen Özcan, “Halkın olduğu her yerde onlarla Bolu'nun meselelerini, Bolu'ya yapılacakları tartışmaya hazırım. Projelerimizi anlatmaya onların yapacakları eleştirileri dinlemeye cevaplamaya hazırım. Gelmeye yürekleri yetmez ama Bolu için yaptıkları bir şey yok. Sorduğumuz sorulara cevap verecek durumda değiller. Altyapıları müsait değil. Geçmişte AKP Milletvekillerini gördük. İki dönemdir halk Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın resmine oy veriyordu. Şimdi 'Başbakan'ın resmine oy vermeyeceğiz' diyorlar. Resme oy vererek insanlar Bolu'nun sorunlarının çözülmediğini gördü. 'İstikrar sürsün' diyorlar ama ortada istikrar yok. İstikrarlı olarak zenginleşenler var. İstikrarlı olarak fakirleşenlerde var. İstanbul'da gerçekleştirilecek Çılgın Proje'nin Bolululara ne faydası olacak? Tayyip Erdoğan Düzce'ye gelip Bolu'ya gelmeyerek, Bolu'yu gözden çıkarttığını gösteriyor. İnsanlar yoksul, kurtuluş olarak Cumhuriyet Halk Partisi'ni görüyor” diyerek açıklamalarını sonlandırdı.UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.