22 Şubat 2019
  • Bolu3°C
  • İstanbul7°C
  • Ankara2°C

BOLUSPOR'DA KILIÇLAR ÇEKİLDİ

BOLUSPOR'DA KILIÇLAR ÇEKİLDİ

16 Mayıs 2011 Pazartesi 00:00


Boluspor yöneticisi Recep Aydoğan'lı, facebook'taki kişisel sayfasına yazdığı yazı ile Başkan Emin Semercioğlu'nu eleştirdi. Başkan Semercioğlu'nun camiayı ikiye böldüğünü iddia eden Aydoğanlı, Semercioğlu'nu açık oturuma davet etti.

Boluspor'da, sezonun tamamlanmasının ardından kılıçlar tamamen çekildi. Geçmiş yıllarda Necip Çarıkçı yönetiminde görev alan ve transfer komitesinde bulunan Recep Aydoğanlı ile başkan Emin Semercioğlu arasında sezon içinde yaşanan sürtüşme yerini düelloya bıraktı. Aydoğanlı, facebook'taki kişisel sayfasından Başkan Emin Semercioğlu'na yüklenerek şunları söyledi:

“Sayın Başkanım bu kadarına pes diyeceğim ama, sizi en iyi tanıyanlardan birisi olarak şaşırmamam lazım.Çünkü her zaman olduğu gibi başarısızlıkta birilerini suçlayıp masum rolü oynayacaksınız. Yok yok, artık inandırıcılığınızı kaybettiniz, camiamız sizi iyi tanıyor.Yine Kartal maçından sonra gündemi değiştirerek bizim Bolusporluluğumuzu tartışıp, taraftarlarımıza hedef göstermeye çalışmışsın. Bak başkanım (hala başkanım diye hitap ediyorum benim için Boluspor başkanlığı çok kutsal bir mevkii) ben kendimi bildim bileli Bolusporluyum. Ne Kartal, ne Maltepe ne de Fenerbahçe. Bizim için varsa yoksa Bolusporumuzdur. Eğer ki sizi tanımadan sezon başı sizinle çalışmayı kabul ettiysem bu Boluspor sevgisi yüzündendir, gerisi teferruattır.”

“AÇIK OTURUMA DAVET EDİYORUM”

Aydoğanlı açıklamalarına şöyle devam etti:

“Birde hiç düşünmeden camiamızda yalnız bırakıldığınızdan bahsedip galibiyette mağlubiyette kimsenin yanınıza gelip tebrik ve teselli etmediğinizden dem vurmuşsunuz. Keşke şöyle sakin bir kafayla düşünüp, bu kulüp de geçmiş dönemlerde çok saygın başkanlık yapmış ağabeylerimizin, kardeşlerimizin duruşuna baksaydınız bunlar başınıza gelmezdi. Başkanlığın ilk görevlerinden biri camianın birlikteliğini sağlamaktır, insanların arkasından konuşarak onları uzaklaştırmak değil. Gelin isterseniz sayın başkanım bunları arkadan konuşarak değil de, bir açık oturum düzenleyelim sizin istediğiniz tarihte tüm taraftarlarımızın, basınımızın kısaca kamuoyunun önünde neden bu durumlara düştüğümüzü anlatalım. Bu arada bizi yalnız bırakmayan son maçımızın son dakikasına kadar destekleyen taraftarlarımızdan onları hayal kırıklığına uğrattığımız için özür diliyorum.”
 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.