17 Temmuz 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul22°C
  • Ankara18°C

AYDOĞANLI'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Aydoğanlı'dan açıklama geldi

17 Mayıs 2011 Salı 00:00

İMADA BULUNANLARA CEVABIMIZ AÇIK

Gündemdeki konulara facebook sayfasından açıklamalara devam eden Recep Aydoğanlı bu kez de Yılmaz becikoğlu imalarına karşı bir açıklama yaptı.

Sevgili Dostlarım,Bolusporumuzun büyük taraftarları geçirdiğimiz kötü bir sezondan sonra sizleri hala bu kısır çekişmelerle meşgul ettiğim için özür diliyorum. ama gün geçmiyorki haksız bir ithamla karşılaşmayalım adeta öküz altında buzağı arıyorlar.Bugüne kadar ilkelerim gereği şahsen tanımadığım kişiler hakkında olumlu veya olumsuz yorum yapmadım yapmamda.Lakin bizim için geçmiş dönemlerde yöneticilik yapmış, Başkanlık mertebesine ulaşmış(her zaman söylüyorum benim için Boluspor Başkanlığı çok kutsal bir mevkii)sayın Yılmaz Becikoğlu abimiz imalı açıklamalarda bulunmuş.Hiç istemesemde böyle polemiğe girmeyi cevap vermek zorunda kaldık.

Sayın Başkanım bizim hiç kimseyle kapalı kapılar ardında gizli saklı işimiz olmaz.o işleride hiç sevmem.Evet o imada bulunduğunuz kulübümüzü ve kartalspor kampını ziyaret eden kişiler diye hitap ettiğiniz insanlar biziz.Birisi Başkan yardımcısı,birimiz asbaşkan,yani sokaktaki kişeler değil kulübün yetkilileri.Bakınız sayın Başkan biz bu misafir takımı ziyaret etme geleneğini eski Başkanımız Necip Çarıkçı döneminden beri uygularız,aynı karşılamaları ve itibarıda hemen hemen bütün kulüplerden gördük.Kaldıki Kartalspor Başkanı,yönetimi,Belediye Başkanıda çok yakın dostlarım.İnsansak mekanınıza gelen dostlarımızıda ziyaret etmek en doğal vazifemiz sanırım.

Keşke bu talihsizlik açıklamaları yapmadan önce,kartal da kartal maçlarında nasıl karşılandığımızı,hiçbir kulübe yapılmayan uygulamalar yüzünden bugün bize yaşatmaya çalıştığınız sıkıntıların çok daha fazlasını onların yaşadığını öğrenir,belkide bu kulüpde eskiden Başkanlık yapmış bir insan olarak teşekkür eder,sonrada özür dilersiniz.

Diğer konu kulübe gelip ne aradığımızı sormuşsunuz.Bakınız ben görevim gereği tüm maçlardan önce kampa katılıp,teknik heyetim ve takım kaptanımızla istişare ederiz.o akşamda Başkanımız ve hocamızın bulunduğu ortamda kaptanımızla görüştük.(kaptanımızıda herkes bilir kimse onu zan altına alamaz)Hatta bu maçtan önceki haftalarda haftata telefonla zaman zaman görüşmelerimiz olurdu. yalnızca bir tek bu maçtan önce yine Kartal da oynamış Erdem le görüştüm,onun nedeninide 31 mayıs akşamı televizyonlarınızı açarsanız görürsünüz.Zaten takdir edersiniz ki imada bulunduğunuz bu işler ortalıklarda olmaz.Bizim için maç sahada oynanır sahada kazanılır.

Şayet maça gelmiş olsaydınız belkide bunların hiçbirini konuşmayacaktık. sözümü atalarımızın güzel bir cümlesiyle bitirmek istiyorum,kişileri nasıl bilirsiniz...kalın sağlıcakla,
 

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.