24 Ocak 2019
  • Bolu7°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara4°C

CHP İL BAŞKANI MEHMET KARAKAŞOĞLU: OYLARIMIZIN ÇALINMASINA ENGEL OLACAĞIZ

CHP İl Başkanı Mehmet Karakaşoğlu: Oylarımızın çalınmasına engel olacağız

24 Mayıs 2011 Salı 00:00

12 Haziran 2011 Genel Seçimleri'nde sandık başında hakimiyet kurmayı hedefleyen CHP İl Örgütü, üyelerini eğitim programından geçirdi. CHP Genel Merkezi yetkililerince verilen eğitim semineriyle ilgili olarak açıklamada bulunan CHP İl Başkanı Mehmet Karakaşoğlu, “CHP, 12 Haziran'da oylarına ciddi biçimde sahip çıkacak. Oylarımızın yakılmasına, atılmasına ve çalınmasına engel olacağız” dedi.

CHP İl Örgütü tarafından düzenlenen ve parti genel merkezi yetkililerince verilen eğitim semineri dün Bolu Grand Düğün Salonu'nda yapıldı. Çok sayıda CHP'li üyenin katıldığı eğitim semineri hakkında açıklamada bulunan Karakaşoğlu, “12 Haziran'da sandıklarda da hakimiyet kuracağız” dedi.
Karakaşoğlu, “Bolu'da ciddi bir oy alacağız. Fakat oy almak yetmiyor. Oylara sahip çıkılması gerekiyor. Her seçim sonrası oylar çöplüklerde, oylar yakıldı, seçime hile karışıyor söylentileri oluyor. Bunlara karşı önlem almak zorundayız. Bunun için parti genel merkezimiz Çaycuma'da 5 ilin katıldığı bir toplantı düzenledi. İlk çalışma burada yapıldı, ardından da bu konuyla ilgili olarak il de bir eğitim çalışması yaptık. Yaptığımız program doğrultusunda ilçelerimizdeki sandık görevlilerine, sandık kurulundaki yedek üyelere, müşahitlere, bina sorumlularına herkesi çağırdık ve ilçelerdeki çalışmalarımızı sonlandırdık. Bolu ilindeki son çalışmada merkez ilçedeki bu son çalışmadır. Yoğun bir katılım oldu. Bu katılım CHP'li üyelerimizin sandıklara sahip çıkacaklarını gösterir. Parti genel merkezimizden gelen eğitmenlerimiz Macit Ünal ve Gani Yurtsever sandıklarda neler yapılması gerektiğini, nelere dikkat edilmesi gerektiğiyle ilgili eğitim verdi. Eğitim programı sonunda da programa katılan tüm katılımcılarımıza da sertifika verdik. CHP oylarına bu seçimde ciddi biçimde sahip çıkacak. Ve oylarının yakılmasına, atılmasına ve çalınmasına engel olacak. Bununla ilgili tüm tedbirler alındı ve eksiksiz biçimde bunu uygulayacağız. Bu konuda eksik ve duyarsız kalan üyelerimize de gereği neyse yapacağız” ifadelerini kullandı.

PROJELERİMİZ HALKTAN BÜYÜK DESTEK GÖRÜYOR
Karakaşoğlu açıklamalarının sonunda seçim çalışmaları hakkında bilgiler vererek şöyle konuştu: “CHP İl Örgütü seçim çalışmaları kapsamında köy köy, ev ev, dükkan dükkan dolaşıp herkesin elini sıkıyor, herkese projelerini anlatıyor. Bolu'nun her yerinde görüyoruz ki partimizin projelerin halkımız onaylamış. Projelerimizden emeklilik yasası, aile sigortası, tarım, gençlik, kadın ve üniversite öğrencilerine yönelik projelerimize vatandaşlar büyük destek veriyor.”UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.