19 Ağustos 2019
  • Bolu21°C
  • İstanbul27°C
  • Ankara24°C

ÇARIKCI LİSTE YAPMAKTAN VAZGEÇTİ

ÇARIKCI LİSTE YAPMAKTAN VAZGEÇTİ

27 Mayıs 2011 Cuma 00:00

Boluspor'da olağan kongre öncesine hareketli saatler yaşanıyor. 31 Mayıs’ta yapılacak başkanlık seçiminde yaşanan olaylar gündeme damgasını vurdu.

Emin Semerci oğlunun tekrardan başkanlık için kolları sıvadığı ve liste çalışmaları içersinde olduğu gelen bilgiler arasındaydı.
Bu süreç içersinde Semercioğlunun liste yapmakta zorlandığı ve buna ek olarak' ta sağlık sorunları sebebiyle devam edemeyeceği ve Necip çarıkçı ile görüşme yaptığı biliniyor.

Necip Çarıkçı ise listesini anında oluşturduğu ve bu listeyi hazırlarken de hiç zorluk çekmediği gelen duyunlar arasındaydı.
Ve bu çalışma içersinde olan Necip Çarıkçı aniden frene bastı ve gece geç saatlerde bu açıklamayı yaptı.

Çarıkçı, “Emin Semercioğlu dün bana sağlık problemleri olduğu için aday olmayacağını söyleyerek benden liste yapmamı istedi. Ancak bugün liste hazırlığı yapıyormuş. Bu etik değil. Şaşkına döndüm. Liste çalışması yapmaktan vazgeçtim. Benim tek derdim Boluspor'un zor günlere düşmemesiydi” dedi.

Yılan hikâyesine dönen Boluspor kongresi öncesinde liste hazırlığı yapan Necip Çarıkçı, “Emin Semercioğlu'na başarılar diliyorum. Kendisi dün bana sağlık problemlerinin olduğunu ifade ederek aday olmayacağını söyledi. Bende Boluspor zor günler beklediğini düşünerek eski ve yeni yönetimdeki arkadaşlarımı aradım. Birlikte bazı çalışmalar yaptık. Ancak bugün Emin Semercioğlu'nun tekrar liste çalışması yaptığını öğrendim. Bu bence etik bir davranış değil” dedi.

SAĞLIK PROBLEMLERİM VAR” DEDİ
Necip Çarıkçı, “Benim tek derdim Boluspor'un zor günlere düşmemesiydi. Emin bey, sağlık problemlerinin olduğunu ve benim liste yapmam gerektiğini söylemesi üzerine Boluspor için çalışmaya başladım. Ama Emin beyin tekrar liste yapması beni şaşkına çevirdi. O zaman neden bana 'Sağlık problemlerim var dedi” diye konuştu.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”
Emin Semercioğlu ve yönetim listesine başarılar dileyerek sözlerine devam eden Necip Çarıkçı, “Bu şartlar altında liste çalışmalarını bırakıyorum. Mevcut yönetim devam edecekse başarılar diliyorum. Kendilerini destekliyorum.
Benim tek derdim Boluspor'un zor günlere düşmemesi” dedi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.