18 Şubat 2019
  • Bolu4°C
  • İstanbul9°C
  • Ankara10°C

CHP'NİN KADIN MİLLETVEKİLİ ADAYI: POLEMİKLER ÜZERİNDEN DEĞİL, PROJELER ÜZERİNDEN SİYASET YAPIYORUZ

CHP'nin kadın Milletvekili Adayı: Polemikler üzerinden değil, projeler üzerinden siyaset yapıyoruz

27 Mayıs 2011 Cuma 00:00

CHP Milletvekili Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, Yukarısoku Mahallesi seçmenleriyle bir araya geldiği ziyarette polemikten uzak bir siyasi anlayışı benimsediğini belirterek, “Polemikler üzerinden değil, projeler üzerinden siyaset yapıyoruz” dedi.

Yukarısoku Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla görüşen CHP heyeti, projelerini anlatan broşürleri vatandaşlara dağıtarak, 12 Haziran seçimleri için destek istedi. Mahalle sakinleri CHP'nin genç adaylarına yoğun ilgi gösterirken, Tanju Özcan ve Mehtap Özcan Mısırlıoğlu vatandaşların dertlerini dinledi.
9 yıldır iktidar olan partinin halkın sorunlarına ilgisiz kalarak çözüm üretemediğini belirten CHP Milletvekili Adayı Mısırlıoğlu, "Seçim gezilerimiz kapsamında Yukarısoku Mahallesi'nde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sorunlar Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi aynı. Fakat gezilerde Bolu'ya özgü sorunlar da vatandaşlarımız tarafından dile getiriliyor. 2 dönemdir 3 AKP'li vekille temsil edilen Bolu, iktidar partisine verdiği desteğin karşılığını maalesef alamamış durumda. Yukarısoku mahalle yapılmasına rağmen, gerekli desteği görememiş. Halkımız işsizlikten ve yoksulluktan şikâyetçi. Biz kendilerine partimizin projelerini aktarıyoruz. Sevinerek görüyoruz ki projelerimiz halkımız tarafından anlaşılmış ve benimsenmiş. İnşallah 12 Haziran'da Bolu halkı CHP'ye destek olarak Türkiye'de yeni ve aydınlık bir dönemin başlamasına katkı verecek. Polemikler üzerinden değil, projeler üzerinden siyaset yapıyoruz" dedi.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.