22 Temmuz 2019
  • Bolu18°C
  • İstanbul25°C
  • Ankara24°C

CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU BOLU'DA

CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU BOLU'DA

30 Mayıs 2011 Pazartesi 00:00

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, miting vermek üzere bugün Bolu'ya geliyor. Miting öncesi açıklamalarda bulunan CHP Milletvekili Adayı Tanju Özcan, “Kılıçdaroğlu'nun mitingi en coşkulu miting olacak dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun yurt gezilerini aralıksız olarak sürdürdüğünü belirten Tanju Özcan, mitinge Bolu halkının yakından tanıdığı CHP Genel Başkan Yardımcıları İzzet Çetin ve Umut Oran'ın da katılacağını söyledi.

Bolu halkının mitinge katılarak ülke gerçeklerini ve CHP'nin çözüm projelerini bizzat Kılıçdaroğlu'nun kendi ağzından dinlemelerini isteyen Özcan, “Adaylar olarak, il örgütü olarak, ilçe örgütü olarak çok büyük bir hazırlık içerisindeyiz mitingimizle ilgili olarak. Ve şayet çok büyük bir hava muhalefeti engeli olmazsa, çok yoğun bir yağmur ve benzeri bir durum olmazsa herhalde Bolu'nun en iddialı, en coşkulu mitinglerinden bir tanesini gerçekleştireceğimizi düşünüyorum. Şuana kadar aldığımız izlenimler de bu şekilde. İnsanlar gerçekten Bolu'da Kemal Kılıçdaroğlu'nu seviyorlar ve onu izlemek için de alana yoğun bir katılım olacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

“KILIÇDAROĞLU, BOLU'NUN SORUNLARI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİ AÇIKLAYACAK”

İzzet Çetin ve Sayın Umut Oran'la birlikte miting çalışmalarını koordine ettiklerini dile getiren Özcan, bugün saat 14. 00'te başlayacak mitingle ilgili olarak şunları söyledi: “Bolu'daki sıkıntılı patates üreticilerimizi, köylülerimizi, orman köylülerimizi, emeklilerimizi, işsiz gençlerimizi, taşeron şirketlerde çalışmak zorunda kalan gençlerimizi, hanımefendileri, beyefendileri mitingimize özellikle bekliyorum. Çünkü Genel Başkanımız Bolu'nun temel sorunlarıyla da ilgili olarak da CHP olarak birinci elden görüşlerini ifade edecek. Bolu'daki patates üreticisinin sıkıntılarını CHP'nin nasıl çözeceğini, Bolu'daki emeklilerle ilgili CHP'nin düşüncelerini, Bolu'da hastanelerde ve kamuda taşeronda çalışanların nasıl devlet kadrolarına geçirileceğini, orman köylülerinin yıllardır süren sıkıntısını nasıl çözeceğini, orman üretim fiyatlarını nasıl arttıracağını tek tek anlatacak. O anlamda ben Bolu'daki tüm kesimleri mitingimize, Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu'nu dinlemeye davet ediyorum. Bu davet sadece CHP'ye gönül vermiş insanlara değil. Bu davet, aynı zamanda diğer siyasi partilere gönül vermiş olan oy vermiş olan insanlara da yönelik. Gelsinler Sayın Genel Başkanımızı izlesinler. Genel Başkanımızın Türkiye'ye ilişkin, Bolu'ya ilişkin vizyonunu görsünler. Ona göre sandığa giderken kararlarını yeniden gözden geçirsinler diyorum. Bugün saat 14.00'te tüm Bolu'yu Hükümet Meydanı'ndaki mitingimize bekliyorum.”
 UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.