20 Haziran 2019
  • Bolu16°C
  • İstanbul23°C
  • Ankara19°C

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI TANJU ÖZCAN: AKP'Lİ MİLLETVEKİLLERİ HALKIMIZIN DERTLERİNE DERMAN OLAMADI

CHP Milletvekili Adayı Tanju Özcan: AKP'li milletvekilleri halkımızın dertlerine derman olamadı

07 Haziran 2011 Salı 00:00

Seçim çalışmalarını Mudurnu ve Göynük'te sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Örgütü, her iki ilçede de ilgiyle karşılandı. Seçim gezisi sırasında bir değerlendirme yapan CHP Milletvekili Adayı Tanju Özcan, “Mudurnu ve Göynük'ün sorunlarını biliyoruz. Çözümlerimiz hazır. 9 yıllık dönemde AKP'li Bolu Milletvekilleri ne yazık ki bu ilçelerimizin dertlerine derman olamadılar. Bunu iyi bilen vatandaşlarımız bu seçimde tercihlerini CHP'den yana kullanacaklar” dedi.

Mudurnu ve Göynük ilçelerinde önce kamu kurumlarını ziyaret eden CHP Bolu Milletvekili Adayları Tanju Özcan ve Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, daha sonra esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Ziyareti sırasında 12 Haziran seçimlerinin hem ülke hem de Bolu için büyük önem taşıdığını aktaran Tanju Özcan, Bolu'nun Meclis'te gerçek anlamda temsil edilmesi için kendilerine destek verilmesi gerektiğini belirtti.

“İŞSİZLİĞİN HER GEÇEN GÜN ARTTIĞI İLÇELERİMİZ KÜÇÜLMEYE DEVAM EDİYOR”

Açıklamalarının devamında büyük bir potansiyele sahip olan Mudurnu ve Göynük'ün Bolu'nun diğer ilçeleri gibi ihmal edildiğini dile getiren Tanju Özcan, şunları söyledi: “Görünen köy kılavuz istemez. 9 yıllık iktidarın icraatları ortada. Bugün yol yaptık diye övünen iktidar partisinin vekilleri bu ilçelerimize gelirken bu yollardan geçmiyorlar mı acaba? İktidar partisinin genel politikalarından bile Bolu tam yararlanamadı. Mudurnu ve Göynük ilçelerimiz her geçen gün küçülmekte. İşsizlik artmakta, göç artmakta. Turizm ve tarımda parlaması gereken ilçelerimiz maalesef bir arpa boyu yol almış değiller. Taşkesti'de üretici mağdur edilmiş durumda. Komşu il Sakarya'daki fındık üreticisi teşvik alırken Taşkesti'deki fındık üreticisi hiçbir teşvikten yararlanamıyor. Bu da mevcut Bolu Milletvekillerinin ne kadar çalıştığını gözler önüne seriyor. Turizm kenti olacak denilen Bolu'da turizm sadece dillerde. Somut bir adım atılmış değil. Tarihiyle doğasıyla, konumuyla turizmin önemli merkezlerinden olması gereken bu iki ilçemiz bu sektörde de üvey evlat muamelesi görmekte. Vatandaştan oyu al hizmet götürme, sonra Başbakan'ın selamı ile tekrar vatandaşın oyunu almaya çalış. Bu insanlar sizi oraya hizmet edesiniz diye yolladı. Fakat bunda başarılı olamadığınız bir gerçek. Halkımız artık her şeyi biliyor. Verdiği destek ortada aldığı hizmet ortada. Bu yüzden Mudurnu ve Göynük halkı bu seçimde tercihlerini CHP'den yana kullanacağını açık bir yüreklilikle belirtiyor. Biz de kendilerini mahcup etmeyeceğimizin sözünü veriyoruz” şeklinde konuştu.UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.