21 Haziran 2019
  • Bolu17°C
  • İstanbul24°C
  • Ankara17°C

FATİH METİN MUHALEFETE KUCAK AÇTI

Fatih Metin muhalefete kucak açtı

08 Haziran 2011 Çarşamba 00:00

Seçim çalışmalarını köy ziyaretleriyle sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Fatih Metin, muhalefetin seçim süreci boyunca Bolu için hiçbir proje oluşturamadığını belirtti ve muhalefete yaptığı çağrıda, “Aklınıza proje geldiğinde kucağımız size hep açık” ifadelerini kullandı. Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fatih Metin, seçim çalışmaları kapsamında Çakmaklar, Salıbeyler, Sarıcalar ve Pirahmet köylerini ziyaret etti. Ziyaretinde köylülerle bir araya gelen Fatih Metin seçimlerde destek istedi.


Bolu'nun her bölgesinde yoğun ilgi ile karşılandıklarını ifade eden Metin, “Bugün Çakmaklar, Salıbeyler, Sarıcalar ve Pirahmet köylerini ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Bu vesile ile bütün Bolu'nun her bölgesindeki vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ak Parti'ye olan ilgi sevgi ve destek devam ediyor.
Çünkü 9 yılda huzur, güven ve istikrar ortamının hem Bolu'da hem de ülkemizde devam etmesi noktasında vatandaşlarımızın ortak bir görüşü var. Buda bizi memnun ediyor. 1 Haziran'da projelerimizi açıklamamızın ardından Bolu'da büyük bir heyecan oluştu” dedi.


“MUHALEFETE NASIL PROJE ÜRETİLECEĞİNİ ÖĞRETECEĞİZ”
Açıklamalarının devamında muhalefete çağrıda bulunan Metin, “Muhalefeti her zaman kucakladık, yine kucaklıyoruz. Daha öncede belirttiğim gibi şu ana kadar proje üretemediniz, ama bizde sizleri proje üretemediniz diye suçlamıyoruz. İnşallah bundan sonrada sizlere bu projelerin nasıl yapıldığını ve uygulandığını göstereceğiz.
Ama sizlerin bugüne kadar aklınıza gelmedi, bundan sonrada muhalefet olarak aklınıza bir proje geldiği zaman, kucağımız size hep açık.  Genel başkanların düzeyinde bir ışık tutmadıkları gibi Bolu'da da yerel anlamda bu ışığı göremiyoruz. Biz projelerimizle hazırız” ifadeleriyle açıklamalarını sonlandırdı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.