27 Mart 2019
  • Bolu5°C
  • İstanbul10°C
  • Ankara5°C

CHP'NİN KADIN MİLLETVEKİLİ ADAYI: HALKTAN OY ALAMAYACAK

CHP'nin kadın Milletvekili adayı: halktan oy alamayacak

08 Haziran 2011 Çarşamba 00:00

CHP Milletvekili Adayları Tanju Özcan ve Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Seben ve Mengen'i ziyaret etti. Ziyarette iktidarı eleştiren Msırlıoğlu, “Halktan uzak, zenginin yanında yer alan AKP iktidarı mağdur ettiği kitlelerden 12 Haziran'da oy alamayacak” dedi.

 Genel Seçimlere az bir süre kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP Bolu Milletvekili Adayları, Seben ve Mengen'de vatandaşlarla buluştu.
CHP Bolu Milletvekili Adayı Tanju Özcan Mengen'de, Mehtap Özcan Mısırlıoğlu ise Seben'de seçim çalışmalarına devam etti. Her iki ilçede de vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan CHP'nin genç adayları, kendilerine verilen destekten dolayı oldukça mutlu oldu.


“12 HAZİRAN'DAN SONRA MİLLETVEKİLİ OLARAK SİZLERİ ZİYARET EDECEĞİM”
Mengen'de esnafın ve vatandaşların dertlerini dinleyen Tanju Özcan, iktidar partisinin seçime az bir süre kala, yoksul bıraktığı, işsiz bıraktığı vatandaşlara, yardım yaparak iş bulma sözü vererek seçimi kurtarma çabası içersine girdiğini hatırlattı. Mengen halkının artık bu oyunlara kanmayacağını bildirmesi üzerine, “Halkımız artık iktidar partisinin yapısını iyi çözdü. Seçim zamanı kendilerini hatırlayanlara sandıkta hesap sormaya hazırlanıyor. İnşallah 12 Haziran'dan sonra Bolu Milletvekili olarak dertlerinizi çözmek için ziyaret edeceğim” dedi. Ziyaret sırasında Mengen Eski Belediye Başkanı Ali Budak da bu seçimde Mengen'in ve Bolu'nun geleceği için CHP'yi destekleyeceğini belirtti.


MISIRLIOĞLU AK PARTİ'YE YÜKLENDİ
CHP'nin bayan adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu ise Seben'de vatandaşlarla bir araya geldi. Sebenli vatandaşlar Akp iktidarından bıktıklarını, 9 yıllık iktidarlarında Seben'in giderek küçüldüğünü bu yüzden bu seçimde CHP diyeceklerini ifade etti.  Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, iktidar partisinin tasfiye sürecinin başladığını, halktan uzak, zenginin yanında yer alan bir iktidarın mağdur ettiği kitlelerden bu seçimde oy alamayacağını söyledi.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.